| Gabitzza a întrebat:

Am o problema.mama vrea sa ma duca la acel aparat miraculos numit SCIO pentru ca am o problema de sanatate. As vrea sa stiu: poate sa afle dracia aia daca mai sunt virgina? pentru ca mama nu stie crying

1 răspuns:
| aleey a răspuns:

SCIO poate identifica: ' starea generala de sanatate a organismului ' starea de stres fizic si psihic ' starea sistemului imunitar si deficientele cromozomiale ' nivelul enzimelor, vitaminelor, mineralelor, aminoacizilor esentiali, acizilor grasi nesaturati ' starea si afectiunile organelor interne ' starea aparatului osteo-articular si a sistemului nervos ' alergiile la diverse substante ' starea psihica a pacientului ' predispozitia la alergii si boli ' evidentierea dependentelor (tutun, alcool, droguri, medicamente)