| irina_4793 a întrebat:

Am petrecut o noapte impreuna si i-am spus ca dupa asta sa nu se indragosteasca de mine si a zis ca poate. A doua zi ne-am sarutat din nou iar ceilalti amici ai nostri erau foarte gelosi cand ne-au vazut, nu se astepta nimeni la asta, sa fiu eu cu acel baiat.Peste o zi i-am dat msj sa iesim la o vb si mi-a zis sa nu-l mai caut, nu stie nici el de ce...nu se simte calumea.Eu i-am zis sa ramanem doar la pupici amicali dar el vrea doar salut si atat.Cand m-am intalnit cu el nu l-am privit deloc dar el ma salutat in gura mare ca sa il aud s-a uitat la mine fix si mi-a si zambit cu subinteles.Nustiu ce sa mai cred poate l-au influentat amicii lui care sunt si ai mei si care ma plac f mult, dar nu au sanse cu mine.

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"si i-am spus ca dupa asta sa nu se indragosteasca de mine" - Şi s-a ţinut de cuvânt.
Care e problema?!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai folosit expresia aia ca sa fie exact ca in filme: ''te onorez cu corpul meu magnific dar nu te indragosti de mine ca n-ai sanse''. Suna patetic mami!
In primul rand, nu ai cum sa te indragostesti de cineva doar pentru ca i-ai ''tras-o'' o data, trebuie sa o cunosti cu totul!
In al dolea rand, tu i-ai spus sa ramaneti prieteni dar tot tu esti cea care este indignata cand iti urmeaza dorinta!

Sincer, creddeai ca o sa-l dai gata, pe labele din fata, exact ca in filme, nu?!

Wake up, nu esti pe scena!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Consider ca noaptea impreuna trebuia sa o petrecti dupa ce erati sarutati=cuplati. Dar oricum lucrul asta nu se intampla atata vreme cat pe el il intereseaza ce zic prietenii care vai, [ce sa spun] nu se asteptau.Nu inteleg intrebarea ta; un lucru este cert: s-a lasat influentat de "amicii" lui si asta nu e bine. Te-ai grabit sa iti petreci o noapte cu el, si ai aflat foarte curand ca nu a meritat.

pa, pa.

| cossmy a răspuns:

Pai vb ca lumea cu el, si intraba'l exact dc a facut asta. Poate a vrut doar o aventura de'o noaptethinking

| KeepCalm a răspuns:

Pt ce ati petrecut noaptea impreuna? Sa ii demonstrezi tu cat de buna esti la pat?hee hee Ai reusit si asta, dar cel mai important si-a dat seama ca esti una dintre femeile pe care le considera c**** din propria experientalaughing. Tot asa!winking

| Bianca_2742 a răspuns:

Adica ati petrecut o noapta impreuna si gata nu? Pe urma a zis baiatu pa

| irina_4793 explică:

Nustiu ce sa cred...au amicii o influenta asupra lui,asta este decizia lui personala sau nu este nici el hotarat?Din cate ma cunosc cu el stiu ca ii place de mine de mai demult dar cum sunt amicii mai mari decat el poate nu il lase sa iasa cu mine...asta vreau sa stiu ,cum as putea sa-mi dau seama?Sa mai vb cu el sau mai bine nu,ca daca e ceva ma va suna el nu?

| toteusunt a răspuns:

Greu de inteles? te`o f**** si gatawinking

| s.m. a răspuns:

cred ca o sa-ti dau acelasi rasp ca al lui toteusunt, asta-i viatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar intrebarea ta pentru noi care e? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu ce sa cred...au amicii o influenta asupra lui, asta este decizia lui personala sau nu este nici el hotarat? Din cate ma cunosc cu el stiu ca ii place de mine de mai demult dar cum sunt amicii mai mari decat el poate nu il lase sa iasa cu mine...asta vreau sa stiu, cum as putea sa-mi dau seama? Sa mai vb cu el sau mai bine nu, ca daca e ceva ma va suna el nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu ce sa cred...au amicii o influenta asupra lui,asta este decizia lui personala sau nu este nici el hotarat?Din cate ma cunosc cu el stiu ca ii place de mine de mai demult dar cum sunt amicii mai mari decat el poate nu il lase sa iasa cu mine...asta vreau sa stiu ,cum as putea sa-mi dau seama?Sa mai vb cu el sau mai bine nu,ca daca e ceva ma va suna el nu?