| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fete: ati fost vreodata la ginecolog? daca da, cum a fost? ma refer cand v-a consultat ce intrebari v-au pus, stiu ca asta depinde de ce problema ai dar in general. mie sincera sa fiu imi este foarte rusine, nu am fost niciodata si vreau sa ma duc pentru ca nu am c. m regulat si am auzit ca poate sa iti dea pastile ca sa iti vina normal, numai ca imi este foarte rusine.mersi mult

Răspuns Câştigător
| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Da am fost. a fost ok. m-a intrebat daca am facut sex, daca e cazul sa-mi faca vreun test de sarcina [dar nu, ca sunt virgina], dupa aceea mi-a spus tot felul' de chestii despre sexualitate si etc. Du-te, o sa fie ok, nu-ti face griji. O sa iti dea anticonceptionale. nu iti fie rusine. nu e ceva iesit din comun.

bafta. sa ne povestesti cum a fost.

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Eu am fost odata.la 14 ani jumate.nu aveam inca ciclu, dar aveam acea scurgere si ma durea burta ingrozitor.am fost cu mama. m-a pus pe pat, ma uns cu o crema pe burta, si cu un aparat mi-a umblat pe burta.atata tot(eram virgina) nu m-a intrebat nimic, pentru ca am avut bilet de trimitere de la medicul de familie.si el a scris acolo tot ce aveam sice nu aveam.hee hee

| raluca750 a răspuns:

Nici eu nu am fost dar nu poate sa fie rau...cred ca mai bine te'ai duce la o femeie sa nu'ti fie asa de rusine. succes!:*:*:*:*:*:*

by raluca750