| AlexCristian19 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema sunt impreuna cu iubita mea de 6 luni doar ca ea e cam frigida nici cand o sarut sau o ating nu se excita ce as putea face? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Nu sunteti compatibili

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O sa ai batai mari de cap cu ea iar partida de sex va fi un fiasco, incearca intr-un mod elegant sa inchei relatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ia zi, prinţeso, băgăm o şaorma?"
Să vezi atunci. laughing

| Rapperităă a răspuns:

Vizionati impreuna un film porno. Fa-i un masaj mai pervers. happy

| Fretus a răspuns:

Inceca sa o observi si sa vezi ce o excita si provoaca-i senzatiile respective daca este posibil.