| CostyCR7 a întrebat:

Vreau sa o sarut, sa o ating, dar imi este frica deoarece nu am avut o iubita si imi este greu sa fac astea, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Ori o faci, ori va pleca la altul. E simplu. Asa ca lasa tampeniile si treci la treaba. Mai ales ca e foarte placut si pentru tine.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Faci ce ai scris ca vrei sa ii faci fara sa te mai gandesti la ce zice ea si vei fi bine.

| GoldenZenith a răspuns:

De ce îți este greu? Lasa-te purtat de impulsuri, mai ales daca ea e permisiva și își dorește același lucru ca și tine. Lasă frica la o parte, că nu își are rostul.

| eliancodrut a răspuns:

Totul are un inceput. Un pic de vointa si ai facut primul pas. Ceilalti vin de la sine. Intai o sa fie mai stangace, dar repetarea este mama perfectionarii.