| anonim_4396 a întrebat:

ce a-ti face voi daca iubitu/a var insela?

24 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Daca tin la el ii dau prima si ultima sansa
daca nu e deosebit il las

| theodoraafi a răspuns:

Daca m-ar insela iubitul i-as plati-o cu aceeasi moneda, sau daca l-as iubi l-as ierta dar un lucur este sigur...

dar acum depinde de circumstante... eu una daca vrea sa se duca "femei" sa zicem asa, il las pentru ca eu nu ma simt pregatita sa fac urmatorul pas cu el...

dar stiu ca nu ar face asta pentru ca ma iubeste happy

P. S.

| theodoraafi a răspuns:

Daca m-ar insela iubitul i-as plati-o cu aceeasi moneda, sau daca l-as iubi l-as ierta dar un lucur este sigur... nu ar mai fi nimic ca inainte...

dar acum depinde de circumstante... eu una daca vrea sa se duca "femei" sa zicem asa, il las pentru ca eu nu ma simt pregatita sa fac urmatorul pas cu el...

dar stiu ca nu ar face asta pentru ca ma iubeste laughing

| emilia21 a răspuns:

Daca avem o relatie de mult timp si l-as iubi, poate i-as da o sansa! dar daca se va intampla si a doua oara nu l-as mai vrea!

| i.love.me a răspuns:

Oricat de mult l'as iubi in fata mea ar fi un nimic.nu l'as mai putea considera iubit sau nici macar sa ma uit in ochii lui nu as mai avea curaj tu ce ai face?

| Crs a răspuns:

L-as parasi imediat

| Antonimu a răspuns:

Pa si pussy... Sa vina si in genuchi tot nu as ierta chestia asta. Pentru mine e greseala suprema! Dar din moment ce te insala, inseamna ca numai vrea sa fie cu tine si nu stie cum sa-ti spuna. Deci, ii usurez soarta, si daca vine inapoi... imi bat joc la modul cel mai urat. Cand o sa vrea sa facem sex: "hmm nu pot, pentru ca ai facut-o cu altu". Cand o sa vrea sa ne sarutam, o pup pea obraz spunandu-i "nu pot te-ai sarutat cu altul" si ii fac viata un chin, apoi ii platesc cu aceeasi moneda si o las sa sufere in ultimul hal, fara posibilitatea sa-si mai revina vreodata din depresie. Stiu sa iubesc, dar stiu cum sa distrug o persoana doar prin simple gesturi si vorbe. happy

| Liada a răspuns:

Adio.si l-as face sa sufere macar putin din ceea ce am simtit eu

| blue23 a răspuns:

Buna, parerea mea e ca oricine in mod normal merita o a doua sansa dar nu si in cazul barbatilor violenti sau cei care inseala.Eu una nu asi putea sa trec peste asa ceva, dar acum mai depinde si de persoana inselata cat de mult doreste sa fie luata de fraiera, fiecare are dreptul sa aleaga ceea ce vrea.

| vampirika a răspuns:

Pai m'as simti prost, ma voi gandi la ce imi spunea el"te iubesc", la lucrurile pe care le faceam impreuna, i'as cere niste explicatsiilaughing, daca el zice ca numai vrea asa sa fie, daca zice ca inca vrea i'as zice bine dar stiu ca nu voi mai avea incredere il el si nici el nu cred ca ar mai trebui sa aiba, deoarece im face la fel, iar in cazul asta se alege praful de relatie si mai bine'pa'. Cred ca ma voi schimba in totalitate, ca nu pot sa il uit si chestii de lunga duratalaughing. Nu vreau sa stiu in acel moment cum o sa ma simt... F rausad

Răspuns utilizator avertizat
| katia a răspuns:

Raspunsul actual:As baga divortz! Dar cred ca daca s-ar intampla asemenea tragedie l-as ierta si i-as mai da o ultima sansa(cu toate ca cred ca cine greseste odata greseste si a doua oara)!

| xandra_3994 a răspuns:

I-as da papucii, imediatangryangryX

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, in font daca tin la el i-as mai da o sansa(prima si ultima). Pt asta ar trebui sa tina si el la mine, dar daca observ ca nu e asa l-as trimite la plimbare

| RainDrop a răspuns:

As da-o afara, mas intrista...(nu sunt emo )

| Cretzule a răspuns:

Bye-bye!

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Depinde de persoana... eu personal m-as desparti de el, dar se mai poate sa-i platesti cu aceeasi moneda, sau daca-l iubesti prea mult il poti ierta.

| frumusik_6841 a răspuns:

Eu una iasi spune Pa frairetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde de presoana daca as tine f mult la el i-as mai da o sansa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ias da prima si ultima sansa, dar mai depinde si de persoana.eu personal i-as mai da inca o sansa nu iasi spune PA mai ales daca asa iubi persoana respectiva pentru ca mai tarziu poate voi regreta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-as da o palama si i-as zice pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum spune Castravetele : " M-ai avut, m-ai pierdut si... nici nu o sa ma mai ai laughing "
Prin urmare: Pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ias da papuci instant.

| smiley_3104 a răspuns:

La fel, dar fara sa stie, sa vad si eu cum te simti cand inseli!