| eeu619 a întrebat:

Buna!
Acum 1-2 luni m-am despartit de iubitu meu pentru. ca am auzit ca ma insela si....mai multe chestii, dar acum de fiecare data cand il vad pe strada(stam aproape unu de altu) simt fluturasi in stomac si un sentiment ciudat, oare e posibil sa ma fi reindragostit de el?
Daca da ce sa fac?

FUNTA!

Răspuns Câştigător
| w0nderboy a răspuns:

Da. Ar trebui să-i zici ce simNţi, ar fi formidabil!

| eeu619 explică (pentru w0nderboy):

Si daca mi-e frica de raspuns?

| w0nderboy a răspuns (pentru eeu619):

"Dacă ţi-e frică de răspuns nu pune întrebări", eu zic să încerci totuşi.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu te-ai reindragostit de el, ci inca tii la el. Daca te-a inselat o data, te va insela mereu, si daca el nu te-a cautat sa iti explice sau sa iti arate ca mai vrea o sansa inseamna ca nu merita. Asa ca incearca sa il uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce te-a inselat si nu te cauta,nu-si arata regretul,lasa lucrurile asa.
O persoana care inseala inseamna ca nu e multumita de ceea ce are. Daca realizeaza ca a facut o greseala si incearca din rasputeri sa indrepte lucrurile,merita o sansa.
Ar fi chiar culmea sa il cauti si sa-i spui ce sentimente ai pentru el, tinand cont de ceea ce a facut.
E absolut normal sa mai tii la el, dar nu fa o greseala pe care sa o regreti pe urma!

Mai bine lasa lucrurile asa, vezi-ti de viata ta si capu'sus! Zambeste, fii fericita si nu regreta nimic din ce a fost. Invata din greseli.

O zi fainaahee hee

| eeu619 explică:

Ms tuturor pentru sfaturi:*

| radoimadalin78 a răspuns:

Trebuie sa-i zici se simntiwinking asa-i cel mai bine