| SexyChick a întrebat:

Buna >tuturorbig grin<
am nevoie de ajutorhappy
de o saptamana iau pastile "branca ursului" -> pentru cresterea sanilor si ma dau cu crema de bust de la avon devil- pentru fermitatea lor tongue
in cat timp o sa se vada rezutatele? credeti ca o sa functioneze? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Cam dupa o luna. Da, cred ca va functiona, dar mai cred ca dupa ce nu vei mai lua pastilele, sanii vor reveni la marimea initiala. Am citit pe mai multe forumuri despre astfel de pastile, eram interesata si eu.

7 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Sanii sunt formati din grasime. Daca vrei sa-ti creasca mananca!happyNu exista pastile(CU EFECT) pentru asa ceva.Mai bine aduna banii pe care ii dai pe prostiile astea si iti bagi silicoane cand cresti mare.big grin. Dar cel mai bine baga-ti mintile in cap!big grin Nu conteaza dimensiunea lor ci forma. Cei mai frumosi sani pe care i-am vazut erau si cei mai mici!happy

Răspuns utilizator avertizat
| sweetygirl a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva. Si acum poate o sa razi dar s-a dovedit ca sexul este singura metoda prin care sani se maresc. Ia gandeste-te daca acele pastile provoaca cresterea sanilor altele de ce isi pun silicoane, pastilele sunt si mai ieftine decat silicoanele. Asta e parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino ca te trag eu de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decedorestisaticreascamarisinisuntfrumosicumtiiadatnaturamicisuntfoartesenzuali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa iei nimic pentru ati creste sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mai mici blushing