| Irinasonny a întrebat:

Daca mi-a intarziat menstruatia(ciclul) cateva zile pot fi insarcinata? Cand am facut-o ultima oara am facut-o protejat!

5 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Pai poate s-a rupt prezervativul sau ceva straight face acum fa-ti un test mai bine, dar este posibil intr-o proportie mica straight face Oricum, mai bine gandeste pozitiv, poate nu esti si este doar o dereglare hormonala big grin baftawinking

| airam a răspuns:

S-ar putea sa iti fi intarziat si din cauza stresuluihappysi daca spui ca ai facut-o protejat, nu cred ca ai putea fi insarcinata.dar daca totusi vrei sa fii sigura cumpara de la farmacie un test de sarcina si in 5 minute afli rezultatul

| ruxyrusu a răspuns:

Daca iti mai intarzia si in celelalte luni inseamna ca inca nu s-a stabilit o perioada normala, dar depinde ce varsta ai. daca menstruatia intarzie mai mult de 3 luni atunci e cazul sa te duci la un medic ginecolog.

| Irinasonny explică:

Funda dau happy!

| Irinasonny explică:

Am 18 ani happy multumesc sad