| savuandreeasilvia a întrebat:

Am facut sex pentru prima oara, protejat, dar ciclul mi-a intarziat cateva zile. e posibil sau fiu insarcinata sau ma stresez degeaba?

2 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Protejat?! la ce anume te referi...prezervativ, pilula?! acum: esti sugura ca prezervativul nu s a rupt? daca da stai linistita poate fi doar o dereglare, iar cat tine de pilula am o verisoara care a ramas insarcinata cu pilula si acu e mama unei frumoase bebici, deci stai si mai asteapta 2, 3 zile si fa untest ca nu strica.

| savuandreeasilvia explică (pentru elenis85):

Am folosit prezervativ si da, sunt sigura ca nu s-a rupt, doar ca menstruatia mea tot nu a venit...