| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, deci am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu si nu a curs nimic sange, dupa asta o perioada tot aveam relatii si totul era bine, azi dupa ce am terminat am observat pe prezervativ sange, mentionez ca el a fost primul si singurul cu care am avut ceva, e posibil sa ma fi dezvirginat doar acum?, de asemenea mentionez ca mi s-a terminat stopul cu vreo 2 zile in urma

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai degraba se poate considera ca acea sangerare minora a aparut datorita faptului ca s-a produs o mica dereglare hormonals si din acest motiv s-a prelungit putin procesul menstrual. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca tu sa ai un himen mai elastic, iar el sa aiba un penis mai mic, sau mai subtire happy

| TPU9999 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deci e posibil sa ma fi dezvirginat doar acum?

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil ca acum sa se fi produs ruperea himenului pe care il ai. Acum s-a produs deflorarea si dezvirginarea ta.Dezvirginarea s-a produs odata cu desfasurarea primului act sexual.