| IlincaSuzuki a întrebat:

In curand este ziua prietenului meu.Si sunt in panica de idei:Nu prea stiu ce as putea sa-i cumpar.Pe langa asta vreau sa-i fac si o felicitare dar nu prea stiu nici ce sa ii scriu. Vot+Funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ღAζεxaღ a răspuns:

Buna! Stai calma am eu un raspuns perfect iai ceva ce sal lasi masca ceva nebunesc.Sau iai un tricou ca tot e vara dar sa fie alb iar tu cu un marcar scrie numele tau +numele lui=Love; x
Sigur va fi cel mai pretios si special cadou si in felicitare poti scrie ceva de genu :Ai fost langa mine la bine si la rau
Acum este randul meu
Te sustin si iti doresc
Sanatate si mult succes!
La multi ani iubirea mea!
Te iubesc esti viata mea!; x"
fundita?big grin