| gatito a întrebat:

Hei! ajutati-ma maine este ziua prietenului meu si pe langa cadoul de l-am cumparat vreau sa ii scriu si o felicitare, da nu stiu ce sa scriu in ea... ziceti mi si mie declaratii de dragoste, cea care va place voua cel mai mult.mersi

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Iubitul meu
Iti scriu acesta felicitare cu gandul la dragostea pe care mi-o oferi si iti urez un calduros La multi ani, sanatate si toate cele bune. Sper sa ne intelegem mult si bine, sa nu avem probleme cu relatia nostra.
La multi ani Iubita ta Shakira laughing
Ps. Te iubesc enorm love struck
Acesta felicitare trebuie luata ca atare deoarece am scris-o eu pe loc si nu sunt pea bun poet. Sper ca va primi si funda love strucklove struck

1 răspuns:
| loveme_2302 a răspuns:

Te iubesc matzuku meu!:X la nebunie!
si vreau sa ne **** cu vazelina rosie!:Xhappy