| irinaingrid a întrebat:

Buna tuturor, ma numesc Irina si am 17 ani jumate si sunt noua pe acest site, dar am nevoie de niste sfaturi.Sunt impreuna de 2 ani cu iubitul meu de 19 ani, prima parte a problemei ar fi,ca mama nu il accepta deloc si e foarte suparata pe mine pentru ca am acceptat sa plec cu el la mare si a zis ca nu mai am ce sa vorbesc cu ea,ca nu am ascultat-o si ca nu o iubesc cum as putea sa o fac sa inteleaga si sa il accepte?
A doua parte ar fi: cand am ajuns cu el la hotel de la plaja mi-a zis ca el vrea sa trecem la urmatorul pas a relatiei,eu banuiam ca asta vrea,dar cam dadeam inapoi de frica durerii fiind virgina si a zis ca o sa fie ok, ca o sa fie atent, dar totusi a durut extrem de tare, desi a fost atent si nu stiu cum sa fac sa scap de durere, cat o sa mai ma doara pentru ca deja au trecut 3 zile,dar problema e ca el e cam suparat pe mine pentru simplu fapt ca nu am acceptat sa ii fac oral am incercat sa ii explic, sa il fac sa inteleaga, dar s-a suparat pe mine, mama a zis ca atunci cand ma voi intoarce acasa nu o mai vad lumina soarelui o sa fiu pedepsita pana la 50 de ani, va rog ajutati-ma cu niste sfaturi nu stiu cum sa ii impac pe amandoi cum sa o fac pe mama sa il accepte mama vroia sa fiu virgina pana dupa casatorie ce sa fac cu situatia asta? niste sfaturi, va rog
multumesc

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Buna! Ai facut cateva greseli destul de mari.
Prima ar fi aceea ca nu ti-ai ascultat mama si ai plecat la mare cu un strain.Ai ales un strain, in defavoarea ei.Persoana care te-a nascut si te-a iubit din tot sufletul, care si-ar da viata pentru tine.Ai stricat tot...
Parerea mea este ca acest baiat doar profita de tine, iar tu esti doar o biata vrabiuta care a intrat in colivie.Sa te superi pe faptul ca persoana iubita nu ti-a facut oral este cel mai josnic si ordinar act. Oral fac doar femeile usoare.A cautat doar o distractie si a obtinut-o. Daca era un iubit care intr-adevar te iubeste nu ar fi stricat niciodata relatia dintre tine si mama ta, n-ar mai fi plecat la mare.winking

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nici nu te-as primi acasa sincer ai ales viata cu el traieste cu el sigur el e serios, crezi ca maicata femeie matura trecuta prin viata e proasta? iubi tau sa satisfacut urmeaza un adio mare, degeaba regreti acuma

| Doub a răspuns:

Maică-ta are dreptate.

| Klandestin a răspuns:

Nu prea mai ii la moda acuma, sa vii virgina pana la casatorie (greu mai gasesti pe cineva care vrea asta).o fii fost el atent, dar daca nu stie cum sa procedeze, normal ca te doare (daca te-ai dezvriginat, ii ok o pauza de 2 saptamanii) treaba cu oralu, trebuie sa te intaleaga, nu toata lumea poate sa faca asta, sau o faci simti tu ca esti pregatita (vorbeste cu el) si in legatura cu maicata, trebuie si ea sa te inaeaga, mama ta iti vrea binele, trebuia sa asculti si de ea.