| irinaingrid a întrebat:

Buna tuturor, ma numesc Irina si am 17 ani jumate si sunt noua pe acest site, dar am nevoie de niste sfaturi.Sunt impreuna de 2 ani cu iubitul meu de 19 ani, prima parte a problemei ar fi,ca mama nu il accepta deloc si e foarte suparata pe mine pentru ca am acceptat sa plec cu el si niste prieteni la mare si a zis ca nu mai am ce sa vorbesc cu ea,ca nu am ascultat-o si ca nu o iubesc cum as putea sa o fac sa inteleaga si sa il accepte?
A doua parte ar fi: cand am ajuns cu el la hotel de la plaja mi-a zis ca el vrea sa trecem la urmatorul pas a relatiei,eu banuiam ca asta vrea,dar cam dadeam inapoi de frica durerii fiind virgina si a zis ca o sa fie ok,ca o sa fie atent ca stie sa se controleze,eu i-am zis sa isi puna prezervativ, dar a zis ca nu il suporta ca cica il irita, ca nu trebuie sa imi fac nicio grija ca nu isi va da drumul in mine, dar la un moment dat am simtit cand si-a dat drumul in mine am crezut ca imi pica cerul in cap i-am spus ca si-a dat drumul in mine,dar a zis ca nu crede, ca nu a simtit si cand si-a scos penisul din mine avea pe el sperma nu am putut sa dorm toata noaptea asa ca a doua zi am fost sa imi iau pastila de a 2 a zi imi e foarte rau vomit, nu am pofta de mancare, am febra poate fii de la pastila? dar pe langa toate astea a durut extrem de tare, si nu stiu cum sa fac sa scap de durere, cat o sa mai ma doara pentru ca deja au trecut 3 zile problema e ca el e cam suparat pe mine pentru simplu fapt ca nu am acceptat sa ii fac oral am incercat sa ii explic, sa il fac sa inteleaga,dar s-a suparat pe mine, mama a zis ca atunci cand ma voi intoarce acasa nu o mai vad lumina soarelui o sa fiu pedepsita pana la 50 de ani, va rog ajutati-ma cu niste sfaturi nu stiu cum sa ii impac pe amandoi cum sa o fac pe mama sa il accepte mama vroia sa fiu virgina pana dupa casatorie ce sa fac cu situatia asta? niste sfaturi, va rog
multumesc

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai intrat intr-o situatie dificila. Pe mama nu ai cum sa o impaci altfel decat apeland la sentimentele ei materne. Va fi foart suparata, mai ales daca va sti ca ai mers pana la capat cu un baiat pe care ea nu il place. Probabil ca are niste motive, ati vorbit vrodata despre asta?
Baiatul tau nu are pic de respect pentru tine. Ar fi fost mai usor pentru tine cu prezervativul. Ar trebui sa te respecte, nu sa se supere pentru ca nu I-ai facut oral. Cu durerea nu e clar, te doare pur si simplu, sau daca o faceti din nou? Ai avea nevoie de 3-4 zile de liniste ca sa se vindece acolo.
Febra poate fi de la orice, de la expunerea la soare, de la pastila, ca reactie a organismului tau in urma deflorarii, sau poate sa existe un alt motiv.

| irinaingrid explică (pentru SkyPilot):

Ma doare fara sa o fac

1 răspuns: