| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Problema este asta: i-am comandat un cadou personalizat din alta tara, iubitului meu. Doar ca produsul trebuie sa vina maine si noi nu mai suntem impreuna de ceva timp. laughing El nu mai vrea sa auda de mine. Acum, intrebarea mea este: Sa i-l trimit lui sau sa-l arunc la gunoi? laughing Ramburs nu mai poate fi vorba pentru ca este personalizat cu numele lui(si a costat si o gramada de bani). Stiu ca produsul in sine, i ar face mare placere si eu nu sunt asa suparata pe el. Dar nu vreau sa par o obsedata care nu lasa oamenii in pace.

Multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arunca-l la gunoi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl trimiți lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îi mai trimite cadoul.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Parerea mea personala este, sa nu i-l trimiti dar nici sa il arunci la gunoi.Pastreaza-l ca poate,cine stie,va impacati si dupa te caiesti daca il arunci, mai ales ca zici ca a costat si multi bani, sau poate pe viitor te combini cu unul, pe care il cheama la fel ca pe fostul, si ii oferi lui cadoul.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Bagă-l la amanet