| bianca37 a întrebat:

Vine ziua iubitului meu iar eu nu stiu ce sa ii iau cadou.
Suntem de ceva timp impreuna dar tot ne-am facut cadouri unul celuilalt si am ramas fara idei, va rog ajutati-ma.
As vrea si ceva personalizat dar nu stiu ce.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aveti 16 anisori amandoi?
care-i bugetul?

| sierra1 a răspuns:

Curea/cravată/brichetă/ceas/stilou/pix...

| dullcat a răspuns:

Buna.Chestiile personalizate pot cadea foarte usor in kitsch, dupa parerea mea. Dar poti sa-i faci un cos cu chestii de rontait, snacks, dulciuri etc care ii plac lui.Si pe langa sa pui o figurina facuta de tine din hartie, cu un personajul preferat din filme/seriale. Cauta cubee craft pe google si gasesti templateuri care se printeaza pe foi cartonate A4.Cu un cutit de precizie si putin lipici iese wow.E mai ieftin decat o figurina si e special fiindca ai petrecut tu timp sa faci asta. Daca stii personajul imi zici si te ajut sa cauti.Eu am facut pentru prietene cu Totoro si Mr. Bean. Sau poate sarbatoritul e gamer?

Uite asa arata Mr.Bean https://images.app.goo.gl/pdx7tbWvNhcsN1waA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E creștin practicant?
Cumpara-i o cana cu verset. happy