| magdakitty a întrebat:

Buna Uhm...Pai am si eu p intrebare:Un baiat care ma rog incep sa-l plac nu vorbeste cu mine pe messenger dar rade la glumele mele vorbeste cu mine dar v-am spus nu vb pe mess cu mine Cu celelalte fete incepe el vorba le trimite ceau Dar cu mine nimic Ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu.
1. ori te place si e rusinos.
2. ori nu te place si nu stie cum sa te evite.
fii mai insistenta!
bafta!

1 răspuns:
| teo3 a răspuns:

Este clar. Nu e pentru tine, tie iti trebuie pe cineva care sa fie activ pe messenger, skype, windows live messenger sa aiba profil de hi5, facebook(2x de facebook), myspace si friendster. Stai chill... sunt destui din astiahappy