| FanMileyCyrus_7421 a întrebat:

Un baiat care a fost in clasa cu mine timp de 8 ani de zile.si in acei 8ani ne-am inteles foarte bine.de curand mi-a spus ca ii place de mine.si daca are vreo sansa cu mine.eu i-am spus ca ma mai gandesc. iar el acum sa impacat cu fosta lui prietena...si partea nasoala e ca m`am indragostit de el si nu stiu ce sa facsad. vreun sfat?happy

Răspuns Câştigător
| uNNe a răspuns:

PAi nu mai ai ce face acum este prea tarziu asteapta sa se desparta deoarece atunci ai mari sanse! funda?:d

4 răspunsuri:
| Kerryn a răspuns:

Pai nu e un nesimtit? (ma scuzi de fraza dar nu e corect) Deci ti-a spus ca te place, tu ii spui ca te gindesti, iar el neasteptind raspunsul se impaca cu fosta?-. offf baietii astia, cu ce gindesc oare? Incepe sa vorbesti cu el, si intrebal de ce nu a asteptat un raspuns de la tine? de ce ti-a dat o speranta ca ati putea fi impreuna si acum a distruso? nu te simti oribil? eu i-as purta pica, love struck singur te face sa te indragostesti si apoi... Chiar intreaba-l, dupa ce iti raspunde, iar el cu siguranat va spune ca a crezut ca nu vei dori sa te intilensti cu el, spune-i ca nici nu stie raspunsul pe care doreai sa il dai, spune-i ca era da si ca acum te simti oribil din cauza lui, spune-i tot cum este! lasa-l sa afle ca te simti rau, si ca e vina lui! asta il va pune pe ginduri, cred ca tine la tine, totusi ati prietenit de 8 ani, nu va lasa lucrurile asa! iar daca nu face nimic pentru tine, nu te merita!(doar in cazul in care nu afce nimic dupa ce ii spui) Spun asat pentru ca nu sti niciodata ce reactie poate avea, dar sper ca va realiza cit de mult tii acum la dinsul si cit de tare tea ranit! Succese :*

| chakuza a răspuns:

Caz pierdut, ai dat cu piciorul cand ti-a cerut.Acuma esti pe bara, in asteptare.

Răspuns utilizator avertizat
| pandaaa_1350 a răspuns:

Sincer`... urat din partea luisad dar il locul tau as trece pesteblushing urmeaza liceul si sa vezi tu catzi admiratori o sa facem:* XoXo