| CreațaMăăă a întrebat:

Va rog mult sa imi dati un sfat la urmatoarea problema:
Acum vreun an eu m-i-am facut o prietena noua care o cheama ana.Ea are 14 si eu 11.Cand ne-am cunoscut noi adica dupa ceva timp ea s-a "combinat" cu un baiat pe nume iulian.Am ajuns si eu sa fac cunostiinta cu el. Dupa cateva saptamani m-am certat rau cu el, nici in momentul de fata nu m-am impacat sau vorbesc cu el.L-am prins cand se dadea la niste fete.Chestia asta se petrecea pe chat.S-a dat chiar si la mine.Eu i-am spus anei ca o inseala si a zis ca nu ma crede. Dupa i-am zis de ce nu ma crede si de ce s-a indepartat asa de rau de mine.Si ea a zis ca te iubesc mult dar pe iulian tot il iubesc mai mult. Numai eu stiu ca se da la niste parasute cand ea nu stie si ca o inseala pe la spate.Ce ar trebui sa fac sa ma creada? Va rog am nevoie de sfaturi

9 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Trebuie sai aduci anei niste dovezi ca iulian o inseala.

| CreațaMăăă explică (pentru raducebotari):

Ce fel de dovezi? si nu stiu cum sa il iau ...chiar nu stiusad iar daca vede ana nu crede si zice ca mint daca as avea un om care sa intre pe chat si sa ii faca ochii dulci lui iulian ar fi foarte bine

| raducebotari a răspuns (pentru CreațaMăăă):

Incearca cumva sa o aduci pe ana linga iulian chiar cind el incearca sa o insele.

| skumpika96 a răspuns:

Wow ce nesuferit.....hmmm iti propun sa iei conversatiile de pe chat sau sa-ti faci un id fals si sa te dai la el si apoi sa copiezi conversatiile si sa i le dai fetei sa vada cu ce misogin s-a "combinat"...In fine daca nu merge incearca sa pui pe cineva sa-l urmareasca la scoala sa vada daca se da la fete, si sa-l pozeze. Sper sa mearga si multa bafta!

| MMIkuTzza a răspuns:

Incearca sa ii acorzi putin timp. Dupa ceva timp ea va observa ca el o inseala.Sau ai putea sai aduci dovezi.Dar in orice caz eu cred ca maxim peste o luna-doua ea va observa asta.Si apropo in ce sens s-a combinat? Adica sex?

| CreațaMăăă explică (pentru MMIkuTzza):

S-a combinat cu ea din placere.Dar deja asta placerea a devenit inselaciune

| CreațaMăăă explică (pentru CreațaMăăă):

Ati vrea sa va pun pe voi? macar sa nu stie ca sunteti pusi de mine ce ziceti?

| CreațaMăăă explică (pentru CreațaMăăă):

E cam complicata treaba

| CreațaMăăă explică (pentru MMIkuTzza):

Nu,au devenit doar iubiţi.