| Nmkanonimamaria a întrebat:

Un baiat din clasa mea se holbeaza in continuu la mine in timpul orelor, imi ia apararea atunci cand am probleme cu profesorii, cand rad la glumele lui se bucura si mai nou mi-a trimis o inimioara pe wapp.
De asemenea, cand mama lui i-a spus mamei mele prin mesaje(probabil ca lui ii era rusine ) sa-i trimit poza cu tema de la franceza a zis ceva de genul: "indragostitii astia".
Ce credeti? Ma place ca pe o prietena sau ca pe o iubita?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca iti vei lua ''inima-n dinti'' cum se spune, adica iti vei face curaj sa-l intrebi in mod direct chiar pe el si sa-ti si spuna atunci pe loc, care sunt sentimentele lui fata de persoana ta, va fi obligat sa-ti raspunda in mod DIRECT si probabil si la OBIECT. Putin curaj si in mod sigur totul va fi bine. Sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteels ca, te place doar ca pe o prietena!
Iubitele se mananca mai tarziu, pe la 17-18 ani, cand se incepe si sexul, ori voi sunteti mult prea micuti sa faceti sex de la varsta asta, deci: prieteni!

| Emilian65 a răspuns:

Ca pe o iubita.

| Andreeush a răspuns:

Poate doar te simpatizeaza sau poate chiar te place.
De ce nu faci tu primul pas si il intrebi ce simte pentru tine?

| syd2 a răspuns:

Te place evident, ca doar nu l-a platit nimeni sa faca acele lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar, te vrea in patul lui. Succes si sa dureze mai mult de 1 minut!

| Roelly202 a răspuns:

Ai cam gresit categoria fata mea laughing) btw poate vrea sa te cunoasca mai mult sau eventual te vrea ca iubita.Bafta

| omulcuraspunsul1505 a răspuns:

Nu-i sigur. Sunt sanse mari ca el sa te placa. Dar daca vrei sa stii sigur, fa-ti putin curaj si intreaba-l verbal sau pe Wapp. Din faptul ca se holbeaza la tine inseamna ca simte ceva special cand te priveste. Dupa ceea ce ai spus, el te vrea ca iubita, dar cel mai sigur ar fi sa il intrebi.