| sonia_3318 a întrebat:

un coleg de clasa ( Mihai) pe care il iubesc ca o proasta crying m-a ranit cumplit.
era intr-o Marti la sfarsitul luni Noiembire anu2010
tocmai terminasem orele ( pana la2 ) Mihai nu ma iubeste dar mica lui descriere ar fi ( huligan, fumeaza, scrie cu grafitit etc.) el mereu a fost rau dar sa dea intr-o fata sa va povestesc.
treceam cum am spus la 2 pe langa el si din joaca zice el ma scuipa putin.
ma uit de sus la el.
ma prinde de maini si ma azvarle in perete,
m-am julit la arcada rau si am ameteli imi aduc aminte ca m-am trezit pe jos.
o colega fost cea mia buna prieten mi-a spus dupa aia ca am mers sa vb ca el mi-a ridicat fata cand eu plangea si eu l-am impins nu stiam cine e!
apoi un alt coleg Raul care ma place ma tot pupa pe cap si cica si Mihai m-a pupat pe cap incet si tandru dupa aia apoi a fugit.
colega mea l-a sunat si l-a intrebat de ce?
el a zis ca eu m-am dat la el
dar nu a fost asa.
am ajuns acasa am inventat ceva si i-am zis mamei o minicuna.
apoi l-am sunat pe el si i-am spus ca m-am lovit rau!
apoi mai tarziu l-am sunat si plangeam i-am zis ca ma doare mai mult sufletu (el a fost cu mine la gradi deci ne stim de mult ) si eu i-am zis ca daca s el m-ar place m-ar lovi! si de atea!
cand m-am dus la scoala stiu ca am stat la distanta de el
nici macar sa nu ma apropii si i dora asta!
voi ce credeti?
eu is berbec el varsator plzzz helppp!

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Si eu sunt berbec, iar fostul meu e varsator:X Nu prea o sa mearga relatiasad

| glamour a răspuns:

Imi pare tare rau sa-ti spun, nu vreau sa o iei ca pe o jignire, acest mihai isi bate joc de tine iar tu ii faci jocul. ori iti iei distanta fata de el ca o fata demna ce ar trebui sa fii ori il lasi sa te mai loveasca, eventual te baga si in spital. ma fato, cum poti sa nu ai nici macar un dram de mandrie in tine si sa-l lasi sa faca ce vrea din tine? tu nu vezi ca isi bate joc de tine? esti o proasta ca il iubesti scuze ca spun, ia-ti gandul de la el. un om care iubeste nu loveste pe cealalta persoana. imi pare rau de acest raspuns acid insa ma uimesc si ma enervez de fiecare data cand vad domnisoare fara mandrie si orgoliu care se lasa calcate in picioare de orice boschetar, sincer va meritati soarta, daca nu va bagati mintile in cap URGENTA scrie pe voi.

| glamour a răspuns:

Dar nu trebuie sa faci nimic. baiatul nu are sentimente asa ca nu are ce sa il doara. tine distanta si atat, nu incerca sa il faci sa sufere, nu vei reusi.

| Lov3Boy a răspuns:

1:Ala nu e baiat e animal cum sa dai intr-o fata.
2:Nu merita sa-ti strici viata cu el.
3big grinaca un baiat da intr-o fata mai ales daca este o colega cu care ma inteleg i-as rupe ceva si nu au mai fost baieti in clasa ca sal desparta!

| sonia_3318 explică:

Scz medekeeviu nu am vrut sa iti dau funda pentru ca ma injuri si te comporti ca un prost

| sonia_3318 explică:

Ai mare dreptate dar nu stiu ce trebuie sa ii fac sa il doara sa simte ca ii pare rau, nu il las sa isi bat joc de bine dar nu stiu cum sa il lovesc mai tare.
nici nu mai vorbesc macar cu el nu il bag in seama pastrez distanta dar tot nu are nici un efect ca ar trebui sa ii fac sa il doara rau!?