| shadow23 a întrebat:

Un coleg la care tineam foarte mult s-a mutat la alt liceu in schimb in clasa mea a venit fostul prieten straight face. noi nu vorbim, dar pana azi se tot uita la mine, radea la glumele mele. si azi nimicstraight face nu inteleg schimbarea. nu stiu, ati putea sa-mi dati niste sfaturi? aa si inca ceva. toti colegii si profesorii imi spun sa nu mai fiu suparata pentru colegu care s-a mutat. si eu vorbesc cam mult de el iar fostul prieten cred ca a observat astahee hee.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Si ce daca s-a mutat, doara nu o fi liceul celalalt taman in China? Dar trebuie sa faci ceva, sa stie ca a lasat o inima franta in urma, poate face ceva cu ea.