| HappyDaay a întrebat:

un prieten de-al meu are o iubita. din pacate s-au despartit din cauza unei fete care a mintito pe iubita prietenului meu ca nu-l iubeste.(a mintit-o pentru ca vrea ea sa fie cu prietenul meu). iar acum iubita prietenului meu nu il crede ca el o iubeste...imi puteti zice ce sa-i spuna iubetei lui sa poata sa se impace?
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Poi daca ea chiar are incredere in el si il iubeste o sa se impace.Roaga`ti prietenul sa porte o discutie cu ''iubita'' lui si sa lamureasca anumite lucruri si mai ales ''increderea'', apoi ai putea sa ii pui pe amandoi fata in fata mai precis pe prietenul taw si pe fata aceea.Sa ii recunoasca lui in fata cand a zis ca nu o mai iubeste pe iubita lui. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy