| anonimaa a întrebat:

v'am povestit mai demult ca eram cu un baiat a. s. m. d. duminica [in ziua cand se facea 1 luna si 1 saptamana], ne'am despartit!
nu pot sa cred dar m-am indragostit de el. rau.
problema este ca vreau sa fim iar impreuna fara sa ma duc la el si sa'l intreb daca vrea sa ne impacam sau sa'i zic pe mess, fara chestii din astea\! as vrea sa vina el la mine dar.am gresit [nu e vorba ca l'am inselat, lipsa mea de interes este problema care se pare ca acum ma costa scump]
ce pot face? il vreau inapoi fara sa ma injosesc in fata lui cu rugaminti si chestii stresante.
stam in mare parte in aceeasi gasca deci ne putem vedea... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Daca vbesti cu ell nu inseamna ca te injosesti si nu ma refer la a'l ruga sa va impacat pentru ca fete AU DEMNITATE! si nu trebuie sa ii suportam noi pe jegosi! Ei bine. daca intr-adevar ti la el spune-i la vrajeala asa. ironic "Hei pissi ma mai iubestiii?smug" sau "Stii:X eu ink te mai iubesc ffff mult pisoiashh:XXX" si chesti de genu ca sa il induci in eroare si daca nu se lasa cu ceva relati."Nu e asa ca nu ai uitat ce a fost frumos intre noi?smug"Sau daca chiar nu vrea. dai un shut in kur si pa. Fa'l sa sufere! si sa te vrea el inapoi. Cand il vezi aruncai o privire senzuala sa vada ce pierde!

2 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Am aceeasi problema ca a ta big grin si chiar nu stiu ce sa fac

daca o rezolvi sa-mi zici si mie plz! Bafta

| janynn a răspuns:

N`ar trebui sa pui problema chiar asa, ca te injosesti, dk il iubesti ar trebui sa fii dispusa sa faci multe lucruri pentru a va impaca. dar dk vrei ca el sa fie cel care vine la tine eu zic sa faci ceva care sa-i atraga atentia, sa nu se poata abtina sa vina la tine.incearca sa-i arati cumva ca te`ai schimbat, ca esti dispusa acum sa ai o relatie serioasa.sau asigura`te ca dk vorbesti cu cineva dsp asta va ajunge si la urechile lui