| AnA_2669 a întrebat:

Am o mare problema, deci sa incep cu inceputul. In primele mesaje v'am povestiti despre un baiat timid, dificil si etc. Am stat cu el 6 luni de zile, iar acum ne'am despartit. El lucreaza la bucuresti si vine acasa odata la 2 saptamani. Intr'o zi m-am suparat pe el si i'am cerut sa ne despartim, iar el a refuzat acest lucru. Dupa 4 zile imi spune ca s a gandit mai bine si am dreptate, ar trebui sa ne despartim din cauza distantei, ca o sa ne fie greu. In acea seara cand s-a intamplat despartirea n-a dormit deloc, s-a imbatat si spunea ca'i pare rau. L'am intrebat daca a aparut si o a treia persoana si a zis ca nu, n-a aparut si ca ma iubeste. Ieri am vorbit cu el, i'am spus ce simt pentru el, ca vreau sa ne impacam, iar el a zis ca nu vrea... i am cerut un motiv serios de vreo 4 ori.si intr'un final imi spune ca vrea sa inceapa o noua relatie la bucuresti, ca'i pare rau pentru tot, ca tine la mine si ca relatia noastra a fost una foarte frumoasa. Ce sa cred? Sa mai incerc sa ne impacam sau sa las totul asa cum e?

2 răspunsuri:
| frumusica80 a răspuns:

Eu una nu l-as lasahappypentru ca te iubeste daca face aceste lucruri.Si despre distanta ...nar fi nevoie de aceste lucruri despartire...si asa mai departe.Ati spun despre mine, mie mie si mai greu prietenul meu este la scoala an canada si eu sunt tot la scoala an germania de vedem de 4 ori pa an il iubesc ca ochii mei din cap si nas fii nici-odata instare sal parasesc ne este foarte greu unul fara celalalt dar cand exista incredere si iubire atunci totul e posibil ati spun din inimahappyacum vreau sa gandesti foarte bine ce faci, ca poate mai tarziu sa nu-ti para rau, incearca sa vorbesti cu el si spune-i ce simti din inima nu-l lasa dacal iubesti adevarat ca iii pacatsad eu iti doresc sa ai putere si multa rabdare cum am si eu. Te pup si ai incredere an iubirea ta.Pahappy

| szmotovio a răspuns:

Daca vrea relatie la bucuresi...lasal in pace.va realiza candva ce a pierdut