| iulia85 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat. Am cunoscut un tip acum 2 saptamani, totul mergea bine ..azi m am gandit sa l sun sa mai vorbim mentionez ca il sunam rar.dar ne vedeam des...si nu mi-a raspuns, mai pe seara i-am trimis un mesaj si la fel nu mi-a raspuns. Oare nu mai vrea sa vorbeasca cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Iulia.
Daca nu iti raspunde nici astazi, asteapta pana va vedeti.Nu mai insista pentru ca, poate sa devina iritant. Poate are probleme de natura personala sau nu se simta bine. Daca stii ca nu ai gresit cu nimic in fata lui, nu trebuie sa te ingrijorezi.Astepta.

O zi buna!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Omul mai poate fi si ocupat.

| MrAlex a răspuns:

Poate are treaba si nu poate sa vorbeasca...cand te vezi cu el intreaba-l si vei afla cu siguranta raspunsulwinking

| iulia85 explică (pentru MrAlex):

Nu cred asta l am sunat astazi pe la 15.30 si mesajul ii l am trimis pe la 20.30 cu siguranta a vazut apelul...nu a vrut sa raspunda asta este parerea mea.

| DincoloDeNori a răspuns:

O intrebare deadreptul jalnica, incearca pur si simplu sa ii dai ceva semne ca il placi, cu totul ca esti fata, cel mai mic semn ajuta. Daca nu ti'a raspuns la telefon poate fi din cauza ca nu a vazut, sau a vazut si a zis ceva de genu " Ce tot vrea nebuna asta? " In legatura cu chestia cu mesajul nu stiu ce sa zic. Sau ar fi zis aceeasi chestie ca mai sus, incearca sa nu il mai suni si sa nu il mai tot bati la cap. Daca te place cu adevarat te va suna, iti va da mesaje, si iti va cere scuze pentru ca nu ti'a raspuns la mesaj.

| ma0taarecratima a răspuns:

2 saptamani? primul pas cand vrei sa ai o relatie stabila cu un baiat trebuie sa il suni dupa 2 zile, nu mai putin, ca atunci e disperare, dar nu mai mult, ca atunci uita cine si ce.

| x33Dalia a răspuns:

Deci si eu la fel ca tine am cunoscut un tip de mai putin de doua saptamini si nu l-am sunat niciodata iar el ma suna continuu. Acum sa trecem la problema ta, nu il mai suna pentru ca el o sa creada ca esti disperata [ scuze d adjectiv ] lasa-l sa vada ca esti indiferenta cu el pentru ca pe ei [baietii] ii atrage lucrul acesta. Incearca sa nu il mai suni sa nu ii mai trimiti mesaje sau chesti din astea, asteapta sa te sune el si el sa te contacteze. ^^

| Xz_Hextech_1996 a răspuns:

Nu te lasa incearca sa aflii cat mai multe dar sa nu pari foarte disperata...