| Anonim_8976 a întrebat:

Buna.Va rog dati-mi o idee cum pot sa atrag o persoana.Adik cum sa o fac sa ma placa nu neaparat sa ma iubeasca sau d'alea.Hellp va rog mult ca nu prea mai ma place nimeni.Mersi apreciat.

4 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Fi prezentabil/a si totdeauna cu zambetul pe buze. mai faci cateva complimente si gata, here are your friendslaughing

| zuzumic a răspuns:

Sa fi tu insuti... daca nu te place nimeni asa cum esti tu atunci s-ar putea sa ai o problema analizeaza-ti defectel punele pe o hartie si reflecta asupra lor, schimba ceea ce nu iti place, dar fi sincer cu tine insati ...doar asa ii poti face si pe altii sa te placa

| irina_4793 a răspuns:

Iubeste-te pe tine insuti, respecta-i pe cei din jurul tau, ai grija la felul cum te imbraci, cum vb si ceilalti o sa te priveasca cu alti ochi.Succes!

| ////////////// a răspuns:

Nu fi egoist, zgircit, rau, staruite sa vorbesti frumos, sa fii dragalas dar principalul sa ai un scop, probabil ii stii numarul de telefon sau altceva, invit-o la o intilnire si explica-i ca o placi dui niste dulciuri fa-o sa zimbeasca permanent, fa-o sa se simta bine cu tine in speranta ca va astepta si mine sa o inviti. curaj