| Niko93 a întrebat:

Buna, va rog sa ma lamuriti cu o chestie... 3 zile am avut o scurgere maro deschis -roz doar cateva picaturi pe zi. Menstruatia nu mia mai venit. Este posibil sa fi ramas insarcinata? Mentionez ca am usoare crampe si cateodata ma înțeapa sanii. O sa am o bucurie sa fie cu ochisori. De 2 luni nu ne mai protejam pentru ca ne dorim bebe

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim ce poate fii... fiindca asemenea scurgeri nu sunt prezente in sarcina, dar daca ai o rana pe colul uterin, atunci este posibila.

| Niko93 explică (pentru Violleta2022):

Daca ar fo o rana sau ceva ar trebui sa am dureri jos? Eu nu am nici o durere

| Violleta2022 a răspuns (pentru Niko93):

Rana pe colul uterin nu doare in primele stagii, decat in faze grave, ori cand ai sex brutal.

| Crackman a răspuns:

Sarcina din pacate

| Niko93 explică (pentru Crackman):

Cum adica din pacate? Eu imi doresc, ar fi o bucurie sa fiu însărcinată

| Crackman a răspuns (pentru Niko93):

Am vazut ulterior ultimul mesaj in intrebare si am uitat sa ma mai corectez la raspuns

| Together a răspuns:

Cat a trecut de la ultima menstruatie?

| Niko93 explică (pentru Together):

Pe 24 aprilie am avut ultima menstruatie

| Together a răspuns:

A trecut ceva. Eu cred ca e tot menstruatia, daca nu iti vine ca lumea poti face un test de sarcina in vreo saptamana.