| Luiza208 a întrebat:

Buna:*. Vara trecuta am fost intr-un sat unde am fost impreuna cu un baiat de 20 de ani(eu am 14 ani), am vorbit la telefon iar acum cateva zile am fost acolo in vacanta.Am fost din nou impreuna, dar mama mi-a spus ca nu mai am ce cauta acolo, deoarece nu am nimic bun de invatat.eu il iubesc enorm si nu stiu ca sa fac.Va rog sa ma ajutatihappy

Răspuns Câştigător
| karinamark a răspuns:

Poate tipu' se distreaza cu tine cat esti acolo si clar ca mama ta nu te lasa deoarece este constienta cam ce are in cap acel baiat.Ar fi bine sa fi si tu constienta de acest lucru. Daca te iubeste cu adevar ar fi venit sa te vada si in oras sau chestii de genuu nu ar sta cu tine doar la tara. Take carewinking

6 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

Of, poate mama ta are dreptate ai grija ce pasi faci cine stie ce poate fi in zilele de azi gandeste unpic sincerc ii dau dreptate mamei tele si in oras ar veni ar risca orice da tear ubi si ar veni cu motor nu se poate ce... adica fi si u intelegatoare~!

| doli a răspuns:

Si eu stau la oras si am pieten de la tara.Si el a fost amenintat ca de un timp si nu la interesat.Vine sa ne vedem de cate ori poate. Deci daca ar dori cu adevarat ar veni sa va vedeti si ar gasi cu ce sa vina.Cred ca mama ta are dreptatehappy.E doar o parere, sper ca nu am spus ceva sa te sperehappy. Mult noroc.

| Luiza208 explică:

Pai mama nu stie caam fost impreuna.iar el nu vine aici in oras deoarece are probleme cu un tip de aici si plus ca nu are cu ce sa vina.iar el mi-a propus cat timp a fost aici(a lucrat cateva luni in oras aici)sa fim impreuna dar eu nu am fost hotarata.happy

| Luiza208 explică:

Cu mamahappy? Sau cu el?

| Luiza208 explică:

Multumesc Doli, apreciez parerea si cred ca ai dreptatehappy:*

| doli a răspuns (pentru Luiza208):

Cu placere draga:*