| Francesco50 a întrebat:

Buna! Viața sexuală afectează aspectul vaginului? Prin marirea lăbiilor sau încep să atârne.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este categoric NU. Aspectul, forma si marimea labiilor este de natura genetica. Marirea in diametrului/lumenului vaginului se produce in urma inceperii vietii sexuale si depinde de grosimea efectiva a obiectelor care sunt folosite si introduse in vagin in timpul autosatisfacerii prin masturbare intravaginala si/sau de asemenea si de grosimea penisului partener/ului/ilor de sex.

| Francesco50 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult. Mai am o intrebare serioasă. Sunt cu tipa aceasta de un an și inainte de mine a mai avut o relație, asta nu e deloc o problemă. Doar că o persoană mi-a zis ca a avut o relație sexuală cu ea, după care tot aceasta, după câteva luni a negat că a facut sex cu tipa cu care sunt.
Am întrebat o si pe prietena mea daca e adevarat ca a întreținut relații cu acel domn si a negat mereu si s-a jurat. Acum eu nu stiu ce sa cred.
Crezi ca trecutul contează? Chiar dacă s-a întâmplat inainte sa fie impreuna cu mine.

| mgtow a răspuns (pentru Francesco50):

Nu conteaza trecutul daca nu iti pasa tie. Orice om va minti despre trecutul lui altfel stie ca nu va avea o relatie in veci. De ce crezi ca oamenii sinceri nu au parte de nimic? Pt ca spune tot adevarul din prezent trecut. Mincinosii si mincinoasele ies in avantaj intotdeauna. Cand sti trecutul ei stai pe ganduri sau prinzi o repulsie fata de ea. Alta e so cresti tu apoi sa ramana proprietatea ta. Nici asa nu e bine vezi... te faci ca nu sti si dai brici situatiei. Fi sigur ca si.a pus-o cu domnu" nu recunosc deloc nici ea nici el

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai si unora de ce le atarna o chestie intre labii? Dezvoltarea se opreste la 15 ani din cate stiu dar n.am vazut la nicio pustoaica sa le atarne un asa mot. Doar la femeile mai in varsta experimentate am observat asta.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cate ''pasarici'' de fete adolescente/tinere a vazut si ''studiat'' in viata ta? Si la fel, cam la cate femei mature sau mai in varsta le-ai vazut si leai ''studiat'' cu suficienta atentie ''pasaroiul'' situat intre picioarele lor? Ia sa te aud. poti sa fii cinstit?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Francesco50):

Eu cred ca tipul ala a vrut din invidie sa-ti faca rau si sa te vada despartit de prietena ta. Eu spun ca trebuie sa-ti crezi femeia iubita, nu orice gunoi de pe strada, care spune ce vrea el ca sa-si bata joc de relatia ta, mai ales daca ii curg balele dupa femeia ta si aia nu da nici o ceapa degerata pe el.
Si nu-l mai domnii atata, pe gunoiul asta care te-a jignit si pe tine si pe prietena ta, ca nu-i decat un nerusinat, caruia ar fi trebuit sa-i tragi un mare scuipat intre ochi.
Un DOMN adevarat nu va spune niciodata ce femei a avut! Nu se va coboari in mocirla niciodata, sa traga de maneca pe actualul partner al femeii, ca sa o barfeasca.
Este doar vina ta ca ai plecat urechea la minciunile unui nenorocit mincinos.

In ce priveste trecutul fetei, daca tu nu esti virgin nu poti avea pretentie la virginitatea fetei, ca nu-i corect unul fata de celalalt.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viata sexuala poate afecta vaginul doar daca faci sex neprotejat si contactezi o boala cu transmitere sexuala.
Vaginul se mai modifica la nasterea unui copilas cand se largeste sa permita iesirea copilasului, dar isi revine la masura normala, de dinainte de sarcina, in 30-40 de zile dupa nastere.

Labiile nu sunt parte de vagin si nu sunt afectate de sex, dar sunt afectate de imbatranire, de varsta inaintata, de aceea isi pierd elasticitatea si atarna.

| Paul754880338 a răspuns:

Citind intrebarea si raspunsurile adiacente imi vine in minte o intrebare, utopica desigur. Dar creierul cum evolueaza sau cum involueaza in conditia in care este ocupat 99% de sex si de stiinta de a ne pretinde curiosi sau atotstiutori?!