| loveM a întrebat:

Voi baietii, puteti sa stati cu o fata daca nu va place de ea? daca nu simtiti nimic pentru ea? Adica puteti sa stati cu una imediat ce va despartiti de alta, chipurile ca o iubiti prea mult pe prima si stati cu alta ca sa o uitati pe fosta?

Răspuns Câştigător
| ioandreii a răspuns:

Baieti nu au nevoie de consolare. Daca stau cu una fara sa o iubeasca o fac findca nu au cu cine sa faca sex.

| loveM explică (pentru ioandreii):

Ok... si voi nu aratati cand suferiti? si cam in cat timp uitati o persoana pe care ati iubit-o (posibil chiar prima dragoste)?

| ioandreii a răspuns (pentru loveM):

Depinde de situatie. Inti trebuie sa fie vb de dragoste. Apoi depinde de moment(daca dragostea s-a cam stins, sa sufocat, daca el vrea libertate) Iar chiar daca sufera cel mai adesea barbatii simt o umilinta in a arata asta si nu o vor face. Baieti in relatii nu sunt atat de dependenti cum sunt fetele. Sunt multe aspecte.

| loveM explică (pentru ioandreii):

Hmmm... inteleg cat de cat. :/

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand e vorba de sex ce sa faci stai cu oricare care til ofera, acuma cu iubrea eu sunt sceptic ca exista asa ceva, sunt doar interese atat masculine sex, feminine banii

| neutrino a răspuns:

Da, dar sa nu arate prea rau. La fel fac si fetele.

| MskDesign a răspuns:

Nu poti sta! Ori o iubesti, ori nu.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu mi s-a intamplat pana acum sa stau cu cineva doar pentru a uita pe altcineva. Si in general nu-mi place sa stau cu persoane care imi displac, le evit.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Daca ai un interes, poti. Poti sa stai cu una in secunda 2 dupa ce te-ai despartit de alta.

| Rauldor a răspuns:

Da,putem să ne găsim după despărţire imediat pe alta, dar trebuie să ne placă măcar un pic, şi chiar nu considerăm că ar trebui să dăm vreo explicaţie actualei despre fosta.Te-ai gândit că poate asta este impresia ta, şi doar a ta, adică dai explicaţii şi gândeşti în locul lui.Fii mai relaxată, acum este cu tine, trăieşte momentul, nu te chinui singură.

| tump a răspuns:

Depinde de fierea fiecaruia. Este baiat sensibil? Este un mocofan? Este badaran? Caracterul este diferit. Nu baga carne in ciorba de legume ca nu o sa poti sa o mananci in zi de post.