| DE_Diana_1994 a întrebat:

Voi ce cadouri le faceti iubitilor de valentine's day?
Eu sunt in pana de idei, poate ma ajutati voi cu niste sfaturi.
P.S.: avem 1 an si 3 luni impreuna

10 răspunsuri:
| kmarianak a răspuns:

Multi ani inainte cu fericire.
Uite de unde m-am inspirat... http://www.interferente.ro/......ilor.html. Evident, e bine sa petreceti impreuna, sa va exprimati sentimentele... In rest, totul tine de imaginatie si preferintele voastre.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pana de idei si aveti un an si 3 luni, e infiorator inseamna ca habar nu ai nimic despre persoana de langa tine. Doctorul House are o vorba buna si in acelasi timp trista: "Cadourile ne demonstreaza cat de putin cunoastem persoana de langa noi". dar nu este problema, sunteti tineri, sunteti la varsta cearsafurilor, sexul primeaza nu cadourile

| DE_Diana_1994 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pana de idei deoarece ne.am facut multe cadouri unul altuia.

| Quizztime a răspuns (pentru DE_Diana_1994):

Faceati la 2 zile cadou sau ce naiba?

| Staind a răspuns:

Aveţ degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândeam să-mi iau câteva pachete de cărți de la Leda.
Singurul lucru ce ador la Valantine's Day : reducerile la cărți.

| AndCat26 a răspuns:

Eu as zice sa-i faci ceva ce care legatura cu voi doi. Ca de aia e ziua indragostitilor. Poti sa-i iei o cana sa scrie ceva pe ea, un tricou si sa ii scrii un mesaj, o rama cu poza cu voi, o inimioara care sa scrie ceva pe ea, un album cu poze si pe fiecare poza sa-i scrii cate un mesaj.

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Ce zici daca ai vorbi cu un desenator sa-ti faca un portret dupa o poza cu voi doi?

| slayer678 a răspuns:

Nu am iubit, dar daca as avea, i-as face cadou un lucru pe care nu il are, dar si-l doreste

| Oana92 a răspuns (pentru slayer678):

WOW! Ce raspuns inteligent...