| Lolituta a întrebat:

voi le-ati spus parintilor cand v-ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da,pentru ca mama mea e cea mai buna prietena.
Ea m-a adus pe lume si e normal sa vrea sa stie ce se intampla cu mine.Altfel cum ar putea sa ma ajute?

Dar fiecare face ce vrea.

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ee super enervant ca trebuie sa stie parintii detaiile vietii tale intime, eu una nu le zic

| MMihai a răspuns:

Da eram în clasa a 12 a, atunci!

| XK a răspuns:

Da,pai aveam nevoie de bani de prezervative des laughing era normal sa ii spun lui "ala batranu"

| ladybird a răspuns:

Nu exact in acel moment. Dar oricum unii parinti isi dau seama fara sa le spui.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu a trebuit sa-i spun, si-a dat seama singura, oricum deja eram trecuta de 18 ani cand deja faceam cu cap.

| andrei88u a răspuns:

Nu. De ce, intentionezi sa le spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nooooo...si nici n-o sa afle prea curand! alfel ma omoara:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca aceste detalii sunt importante pentru ei, atunci cand ei stiu ca esti matur si responsabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E si normal ca trebuie sa ii spui mamei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am început-o. Eu chiar m-aș sfătui cu ea îl legătură cu această decizie, fiind o femeie mai întaintată în vârstă, poate îmi scapă mie ceva și știe ea mai bine.
Da, mi se pare normal să afle.