| SkorpieMik a întrebat:

Fetelor, am mai multe intrebari pentru voi...
Nu va speriati, e puara curiozitate!

1. La cat v-ati inceput viata sexuala?
2. La cat credeti ca e bine sa-ti incepi viata sexuala?
3. Cum ati spus parintilor?

Daca se poate raspunsuri elaboreate si la inrebarea nr. 2, ca rog sa spuneti sincer ce credeti, nu numai 17-18(sunat constienta ca atunci e cel mai bine, dar na...)!

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

1. nu am inceput-ohee hee
2. Aici pot sa vorbesc despre fete deoarece la bieti decat sa dau un copy paste si nici sa nu stiu ce am postat, mai bine nu [-x.
Deci din punct de vedere medical de la 17 ani si jumatate.
Legal dupa varsta de 15 ani.
Altii spun dupa varsta de 18 ani sau atunci cand te simti pregatita.
Parerea mea, atunci cand esti gata sa fii mama, pentru. ca, chiar daca te protejezi sunt sanse, aproape inexistente dar totusi, sunt, sa ramai insarcinata. Si in cazul acesta daca este o sarcina cu totul s cu totul nedorita, si nu esti gata sa nasti copilul si o faci, vei ramane cu un regeret mare, iar daca vei face avort ve suferi mult pe plan psihic mai ales.
3. Ce sa spun?batting eyelashes

| ascovit a răspuns:

Oo doamne, @Sofia, daca ti se pare asa de ciudat raspunsul meu, mai bine da stupid sau nefolositor si gata.

| Anet a răspuns:

1.17 ani si 10 luni
2.Asta nu tine de varsta, cel mai indicat e sa ti-o incepi cand esti pregatit(a)
3.Nu le-am spuslaughing

| Ирина19 a răspuns:

1.18

2.Cand esti total pregatit si simti ca iti doresti asta cu adevarat.Varsta nu conteaza.

3.Parintilot nu i-am spus pentru ca nu le placea baiatul cu care am facut-o si prefer sa nu le spun niciodata, pentru ca m-ar omori, cred big grin

| MidnightLady a răspuns:

1. Era pe la 8:30, m-am trezit cu-n chef de viata...mama, mama!
2. Imediat ce te trezesti, nu trebuie' sa pierzi niciun minut.
3. Va multumesc din suflet ca munciti de dimineata.

| Sofia_9776 a răspuns:

Draga papusa, tu poti sa o incepi cand iti pofteste inima, bine acum sper ca n-ai 10 ani, nu? cel mai indicat e sa o incepi dupa ce te informezi ca la carte cu ce se mananca. nu trebuie sa spui nimanui, cel putin nu parintilor, timpul trece, tu cresti si ei o sa inteleaga ca ai prieten si hormoni si gata. pam pam

| Sofia_9776 a răspuns:

@ascovit doamne fetito ce orizonturi inguste ai.

| Andrey94VL a răspuns:

Midnight lady
rolling on the floor