| nonamesite a întrebat:

Vreau sa fac cunostinta cu un baiat din scoala cu care nu am vb niciodata, dar nu stiu cum, sunt putin timida sfaturi? Multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai bine ai vorbi cu el pe fb

| Holy2010 a răspuns:

Afla cine il cunoaste si incearca asa sau poate pe fb?

| Marianaa98 a răspuns:

Buna.Sfatul meu este sa ii dai doar putina atentie la inceput, dar parerea mea e sa nu vorbesti tu prima cu elsa te uiti exact in ochii lui si sa ii zambesti iar dupa o perioada sa nu mai faci asta.Va fi interesat si curios sa te cunoasca si va intra el in vorba cuntine...la mine a functionat mereu
Daca la tine nu merge atunci fa.ti prieteni comuni