| indragostituspun a întrebat:

Vreau sa ma ajutati in numar cat mai mare sa imi spuneti daca as face bine.O sa incep sa va povestesc tot. Acum cateva luni am fost impreuna cu o fata timp de 5 saptamani. Am cunoscut alta fata am inceput sa tin la ea si am lasat-o pe aceasta pentru fata de care imi placea.Am fost cu ea timp de 2 luni si dupa aceasta s-a despartit de mine iesind cu colegul meu de scoala si echipa.Eu ma gandesc sa fiu din nou cu prima fata pentru ca vorbind cu ea mi-a retrezit sentimente.dar aici e o problema ea are un prieten de o luna.Ar trebui sa ii las in pace sa fie fericiti sau sa incerc sa fiu cu ea.pentur ca se zice ca in dragoste totul e permis.voi ce ati face?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-i sa fie fericiti, nu-i frumos sa desparti un cuplu asa cum nici tie nu ti-ar conveni sa isi bage cineva nasul in relatia ta

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil, fura-i fata!

| Liliana1981 a răspuns:

Ti-a retrezit, ti-a retrezit...dar tu ei? Esti asa de convins ca ea te vrea inapoi? Eu n-as mai fi.

| Vanessa2828 a răspuns:

Mai, daca tu crezi ca poti ajunge sa o iubesti, poti avea o relatie serioasa cu ea si cel mai important, daca ea te-a iertat ca ai lasat-o pentru alta fata, atunci nu ezita sa faci tot ce poti sa te impaci cu ea.
Daca esti nesigur pe ce vrei, mai bine ai lasa-o cu baiatul acela daca vezi ca tu nu ai ganduri mai serioase de o relatie cu ea!
Pupicii :* Succes!:*

| Moderato16 a răspuns:

Sti cum e o fata se simte ranita cand e lasata balta de un baiat, mai ales daca il iubea. Unele iarta asta ma greu altele nu. Daca o iubesti cu adevarat poti incerca sa o recuceresti... daca nu las-o sa fie fericita. Problema baietilor e ca doar dupa ce pierd o fata care chiar merita isi dau seama ca o iubeau. Fara suparare love struck sper ca te-am ajutat!

| GoEasY a răspuns:

Frate. sincer iti spun... mai bine e sa faci ce poti sa o recuceresti, iar apoi, daca nu se simte obligata sa fie cu tine si te va ierta, o sa poti sa fi cu ea din nou...
Funda?