| indragostituspun a întrebat:

Vreau sa ma ajutati in numar cat mai mare sa imi spuneti daca as face bine.O sa incep sa va povestesc tot. Acum cateva luni am fost impreuna cu o fata timp de 5 saptamani. Am cunoscut alta fata am inceput sa tin la ea si am lasat-o pe aceasta pentru fata de care imi placea.Am fost cu ea timp de 2 luni si dupa aceasta s-a despartit de mine iesind cu colegul meu de scoala si echipa.Eu ma gandesc sa fiu din nou cu prima fata pentru ca vorbind cu ea mia retrezit sentimente.dar aici e o problema ea are un prieten de o luna.Ar trebui sa ii las in pace sa fie fericiti sau sa incerc sa fiu cu ea.pentur ca se zice ca in dragoste totul e permis.voi ce ati face

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul sa stai deoparte si sa-ti lingi ranile, dupa care sa pleci din nou la vanatoare, dar nu la fostele.

| Oana92 a răspuns:

Ar trebui sa o lasi in pace sa fie fericita sau macar sa incerce. Tu ai avut sansa ta si nu ai stiut sa profiti de ea. Accepta asta!

| croissant a răspuns:

Trebuia sa te fi gandit la asta de dinainte sa o parasesti doar nu ai fi crezut ca va sta dupa tine,, atatia ani" dupa ce ca ai rupt relatia cu ea. Daca inca mai ti la ea las-o sa fie fericita cu cine este ea acum. Incearca sa o uiti si sa incerci sa iti gasesti sufletu-pereche

| 26Geo a răspuns:

Pai e simplu, tu nu ai iubit pe nimeni, voiai doar c***e. Sfatul meu, las-o pe fata aia sa isi vada de viata ei si tu cauta alta c***a, si nu te mai baga asa repede in relatii cu cineva doar pentru sex.Bafta

| BiancaBobar a răspuns:

Eu daca asi fi in locul tau nu as renunta la ea.Chiar daca are prieten fa ceva sa se indragosteasca iar de tine... cerei scuze pentru ce-ai facut..Mult succes spune-mi daca o sa va impacati :*