| dmmf a întrebat:

Vreau sa mentionez de la bun inceput ca vreau raspunsuri serioase.
Eu stau la internat si la prietenul meu acasa tot timpul e cineva. Nu stim unde am putea sa petrecem cateva ore impreuna, nu prea avem la cine iar ideea de hotel/motel/camere de inchiriat nu o agreeam. Ma puteti ajuta cu idei?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te cred,dar nu e deloc mic avantajul pe care-l aveti sa fiti totusi impreuna,nu?
Cand se va putea,un prieten, un coleg mai singur acasa, un party, sunt sigura ca nu veti rata ocazia unei intimitati mai mari.
Pana atunci, insa, bucurati-va de ceea ce aveti!
happy

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cinematograf,biblioteca,internet cafe, etc.
Daca hotelul/motelul/camerele de inchiriat nu sunt potrivite pentru voi, inseamna ca mai intim decat cele mentionate in prima mea propozitie, nu trebuie sa fiti.
Pentru binele vostru.

| dmmf explică (pentru greece12):

Frecventam locuri de genul asta aproape in fiecare zi si suntem satui deja...

| greece12 a răspuns (pentru dmmf):

Te cred,dar nu e deloc mic avantajul pe care-l aveti sa fiti totusi impreuna,nu?
Cand se va putea,un prieten, un coleg mai singur acasa, un party, sunt sigura ca nu veti rata ocazia unei intimitati mai mari.
Pana atunci, insa, bucurati-va de ceea ce aveti!
happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu aveți bani, mergeți să vă plimbați prin parc că asta poate o agreați!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Amanati acest plan pana cand voi singuri veti gasi solutia cea mai buna. Vorbesti de viata de la internat de parca ai trai la manastire. Poate ne spui si varsta voastra.

| dmmf explică (pentru neutrino):

Eu am 19, si el la fel. Nu suntem de 14-15 ani. happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu cand nu am sufiicenti bani sa-mi cumpar ceva, scot bani si ii pun in celalalt buzunar si imi trece.

Mai cresteti si voi si asumati-va anumite responsabilitati ca sa puteti petrece acele momente fara nicio grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o masina daca hotelul nu-l "agreati".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi de ce nu agreeati ideea unui hotel? Că nu ave ti bani nu? Vreti o cameră moca unde să o arde ti.

| dmmf explică (pentru anonim_4396):

Avem bani, nu sunt o problema. Dar nu putem sa fim vazuti iesind impreuna dintr-un hotel din mai multe motive.
Iniante sa mai raspunzi la vreo intrebare te rog sa iti perfectionezi ortografia.

| Raizing a răspuns:

In parc, pe lac