| CATALINA_2480 a întrebat:

vreau sa stiu cum ati scapat de candida? pentru cine a avut! multumesc!

Răspuns Câştigător
| SexGirl1921 a răspuns:

Sunt pastile speciale. unele micute albe, le ceri farmacistei.vindecarea dureaza 2 saptamani timp in care amandoi trebuie sa ia.ar fi de preferat sa faci si spalaturi vaginale - sunt niste prafuri speciale - in farmacii

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Trebuie sa faci mult sex cu necunoascuti neprotejat si scapi de orice boala (cand mori)

| SexGirl1921 a răspuns:

Sunt pastile speciale. unele micute albe, le ceri farmacistei.vindercare dureaza 2 saptamani timp in care amandoi tebuie sa ia

| ketanal a răspuns:

Repejor la doctor.
Candida este o boala, care nu se ia neaparat pe cale sexuala, care se instaleaza din cauza schimabrii florii vaginului. In putine cuvinte, orice factor extern care poate influenta asupra aciditatii din acea zona, gen lenjerie intima, detergen intim, sau chiar si dieta alimentara.
Pentru inceput poti incerca sa nu mai folosesti nici un detergent intim, sa nu faci spalaturi vaginale, sa folosesti lenjerie intima din bumbac alba. Dar oricum trebuie sa mergi la ginecolog, care foarte probabil o sa-ti dea niste ovule.
P.S. incearca inlocuiesti detergentul intim cu ulei esential de arbore de ceai pentru a te spala.

| CATALINA_2480 explică:

Esti cea mai proasta fata.

| CATALINA_2480 explică:

Fetita cu

| CATALINA_2480 explică:

Esti prea prosta pentru secolul asta! nu mai la pla te gandesti, candida nu se face nu mai prin sex, dar ce dracu sa stie o proasta ca tine?