| anonimatus a întrebat:

vreau sa stiu totul despre net adica cum sa fac un videoclip cum sa il postez chestii din astea totul despre internetdau funda! scuze categoria si daca e mult de explicat lasati mesaj pe privat cu id vostru si imi explicfati mersi multbig grin

Răspuns Câştigător
| Cassie13 a răspuns:

Pai de exemplu vrei sa postezi un video nu? Iti faci cont pe youtube,si acolo ai optiuni.Dar cand vrei sa faci un video trebuie sa ai Windows Movie Maker si sa ziceam ca vrei un video cu Rihanna.Poi selectezi poze cu ea, le pui acolo, muzica de fundal oricum e si dupa aceea te descurci tu. Daca nu ai inteles ceva trimite-mi mesaj privat cu id-ul tau si iti explic pe mess. Funda!?big grin