| irynna a întrebat:

Pentru "dragutul" de zuzu! postez aici nu pentru ca nu stiu sa trimit un mesaj privat ci pentru ca vreau sa vada toata lumea ce fel de vocabular aibig grinraga iryna, esti prea proasta ca sa trimiti un mesaj privat? scuze daca te-am "jignit"... iar in privinta greselei de ortografie, cine nu greseste? sau tu te consideri perfect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi membri fara credinta, oameni de nimic, fara suflet, fara scrupule.Eu am primit o gramada de voturi stupid doar pentru ca am zis un cuvant bun pentru Dumnezeu, iti dai si tu seama...Hristos a inviat!

25 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Personal nu urmaresc voturile si elimin din start o sursa de mica ingandurare.Sunt multumita ca am ajutat pe cineva cu raspunsul meu sincer si cu adevarul pe care il detin eu la un moment dat. Duritatile de limbaj nu-si au locul aici. Mira

Janina
| Janina a răspuns:

Va atacati degeaba!
Chiar nu inteleg ce ai draga Iryna... vrei sa te bagi inseama cu Zuzu? laughing

cami
| cami a răspuns:

Pana cand aveti s-o continuati asa? site-ul asta credeti ca a fost creeat gen "cine se plictiseste in fata calculatorului, sa intre pe TPU ca acolo cu siguranta iti vei tine mintea treaza.ca doar deh trebuie sa fi activ sa raspunzi cat mai mult, rautatilor altora." incetati! daca ati intrat sa postati ceva, ai facut-o cu alt scop, nu sa va dati in spectalcol "care stie sa jigneasca mai tare".nici macar in ziua de Paste nu puteti sa va abtineti?

| kh1ss a răspuns:

Dc va certati? ignorati`va daca nu va intelegeti tongue

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pentru ce va certati voi? thinking

| sergiu25bc a răspuns:

Yrina nu are rost sa te enervezi pe unii, eu sincer am vazut cat de rea este lumea si cate voturi stupide am luat, am cautat sa vad si cine ma votat cu stupid, si ce trebuia sa fac, sa il injur, in mesaje private, l-am lasat sa creada ca nu stiu cine ma votat cu stupid.Stii mai este o vb si anume ii spunem adevarul sau il lasam sa moara prost, eu am ales varianta a 2.Bafta si nu mai lua in consideratie cum te fac unii, daca nu au minte ce sa le faci, si cum sa faci o fata proasta, nu-i frumos dai dovada de nesimtire, acum chiar pe bune, se vede ca poate nu are cei 7 ani de acasa, hai la 1 baiat merita sa il faci prost, etc dar la o fata se vede ca e chiar nesimtire.Si apropo pentru cei care imi dau voturi stupide cu ele trag apa la wc ok, asa ca nu ma intereseaza de voturile alea.Respect persoanele oneste si cu bun simt nu persoanele naive si invidioase. Yryna tu esti frumoasa te rog eu nu lua in consideratie ce zice lumea, este o lume rea, ai grija de tine si mult succes in continuare.Cu stima si respect sergiu25bc.

| sergiu25bc a răspuns:

Lume lume nu sariti pe mine ca ma apuca durerea de burta de ras, si daca as dori sa ma combin cu cineva nu am nevoie de ajutoare, asa ca nu va bagati ca musca in lapte sa nu zic alt ceva in loc de lapte, asa ca non mi frega una sega de ce ziceti voi acolo la adresa mea asa ca mergeti unde aveti voi treaba si nu ma iritati la burta)))))))))9

| sergiu25bc a răspuns:

Sin in legatura cu voturile eu cel putin nu fac aranjamente cum au facut altii, mai bine cinstit si curat decat cu aranjamente, apropo astia care fac voturi aranjate mergeti pe situl heyo, ca acolo castigati si bani premii etc asa aveti o motivatie in plus sa trisati.

| sergiu25bc a răspuns:

Giorgina am scris 1 pic mai sus ce fac eu cu voturile stupide trag apa la baie la wc, asa am facut si cu votul primit de la tine stupid asa ca chi e il prosimo adica care e urmatorul cu vot stupid fara numar la cat va duce capul gata ca deja incepe o rascoala si saracul horea, closca si crisan sunt de mult morti)))))))9

| irynna explică:

D..in loc de big grin...am rectificat

| irynna explică:

Sergiu, asa este, persoane precum''zuzu''fara cei 7 ani de acasa, nu merita nici o atentie.am vrut doar sa scot in evidenta cata rautate poate exista chiar si intre persoane total necunoscute, iar in privinta voturilor imi este total indiferent, sunt foarte multi ce dau voturi stupid-e sau nefolositoare pentru ca se poti simti atacati sau amenintati.

| irynna explică:

Georgian si sergiu:gata! nu mai vorbiti in contradictoriu. ce a fost de spus s-a spushappyce va fi vom mai vedea...

| irynna explică:

Georgian, interpretezi:nu am zis-o sub forma unui ordin, ci pentru a incheia subiectul.intrebarea ii era adresata lui ''zuzu''si consider ca s-a incheiat.

| irynna explică:

Janina, .in caz ca nu ai observat, off topic.si ca sa iti raspund.chiar nu ma intereseaza persoane cu un asemenea vocabular.

| zuzu_4124 a răspuns:

Daca tot rectifici pune macar in ghilimele ce am scris eu, sa stie lumea unde m-am oprit. Ca nu vreau sa-mi intre in cont greselile tale. Btw, vezi ca e greselii, nu "greselei" happy Si da, tind sa cred ca sunt perfect cand vine vorba de gramatica.

| zuzu_4124 a răspuns:

Ai dreptate. Sunt o epava si nu reprezint nimic din punct de vedere uman. Acum, hai sa incetam pentru ca TPU nu s-a facut sa se certe lumea.

| zuzu_4124 a răspuns:

@sergiu25bc Daca nu te intereseaza voturile de ce tot vorbesti de ele? Adica pe bune, uitandu-ma la mesajul tau vad doar voturi, voturi, voturi. Merita sa faci un baiat prost, dar o fata nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinholiavo14, daca tu crezi in Dumnezeu cu inversunare, nu trebuie acum sa lansezi acuzatii catre cei care nu cred.Si nu cred ca e problema ta daca credem sau nu.Ai grija la vocabular, ca prin acest mod de manifestare dai dovada ca esti un om de nimic fara scrupule si fara suflet.Ai primit o gramada de voturi negative din pricina faptului ca esti prea activ, si grupul care este format aici pe site te-au simtit ca pe o amenintare.Stai linistit asta abia este inceputul.Si voturi negative vei mai primii.Au grija altii ca asta sa se intample.
Iryna, ce ti-am spus eu tie? sa nu te mai stresezi pentru niste necunoscuti? Lasa-i sa moara/putrezeasca in prostia lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ymy plc s vb asa s cine are d comentat s tk.laughing)))) zuzu, ce parere ai?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgian, ce grup? Eu credeam ca aici oamenii se ajuta reciproc nicidecum boicoteaza unul impotriva celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinholiavo14, mai stai pe aici si iti vei da seama singur.
sergiu25bc, nu am nici-o treaba cu tine, dar afirmatia ta ca nu se merita sa faci o fata proasta, dar un baiat da e total aiurea. Daca o fata e proasta si o dovedeste, iar tu nu ii spui ca esti un gentleman desavarsit. o lasi sa putrezeasca in prostia ei? sergiu eu cred ca de fapt tu vrei anturaj cu iryna si nu stii cum sa o abordezi, si incerci diverse abordari jignind ceilalti useri, poate poate te va observa nu? Nesimtire a fost din partea ta cand ai jignit pe altii indirect.Rusine sa iti fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbim ca ne-au dat dintii nu? Deja devine mircuiala mai casanova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sergiu25bc a răspuns:
Giorgina am scris 1 pic... vorbesti de altii ca nu stiu sa scrie ori sa se exprime, dar nu esti in stare nici sa imi scrii corect numele meu. Ce ai facut in aia 7 ani pe care ii pretinzi ca ii ai? Ai stat si ai numarat picaturile de la wc? le-ai votat? ca tot ai ceva cu voturile si wc.combina-le poate iti vei petrece mai mult timp pe acolo, decat sa aiurezi pe aici.
♣ Marrie Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ pasaportul unde-i?
iryna, nu ai ajuns tu sa imi dai mie ordine.ma poti ruga frumos si voi intelege. dar nu cu atitudinea asta.ca nu sperii pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai alinholiavo, mai lasa-ne, nene, ca nu s-a luat nimeni de tine. Fii crestin adevarat si tolerant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu vă mai certați.
Nu sunteți la concurs de gramatică sau jigniri!
Consider că un om matur nu i-a în seamă o persoană care o atacă fără să o cunoască.
Astfel de atacuri trebuie făcute față în față.
Deci, dragi membri lăsați acest "curaj" de a corecta sau a jigni, pur și simplu dați dovadă de superficialitate dacă vă compromiteți statutul pe TPU.
Pace între semeni.
Pa, pa.