| laviniabeluska11 a întrebat:

Vreau să văd dacă un tip mă vrea doar pentru sex și atât. În seara asta mă va chema sigur la el, dar nu vreau să mă duc și nici nu vreau să o rup cu el. Vreau să mă ajutați să găsesc o scuză cât mai plauzibilă, astfel încât să mă creadă și să nu se prindă că îi fac un test. Cu alte cuvinte, nu știu ce să îl mint că fac ca să nu mă duc la el.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

II spui ca trebuie sa participi neaparat la o alta intalnire. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si cum ai putea afla tu asfel daca el vrea doar sex? In fine...
Spune-i nu stiu, ca ai febra, ai de invatat. Au ai tai treba cu tine. O prietena ti-a cerut ajutorul. Foloseste te de un hobby de-al tau.

| minrest a răspuns:

Noi barbatii nu avem nevoie de femei decat pentru sex, bine pe langa sex se mai adauga un rudiment de alte afecte, daca relatia dureaza. In rest, preferam sa relationam cu alti barbati. Barbatii nu au o nevoie sentimentala pe care sa o poata satisface o femeie, doar femeile au o nevoie sentimentala pe care sa o poata satisface un barbat. In schimb, barbatii simt o dorinta sexuala foarte puternica, pentru satisfacerea careia foarte multi barbati ar face orice compromis moral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a vorbit cu ala cu care te-ai culcat dupa doua zile de "relatie"...

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Si daca te duci ce pierzi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

I si pierde virginitatea, daca nu cumva a pierdut o demultlaughing

| minrest a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Daca nu ai nimic de pierdut culcandu-te cu un barbat, de ce nu mergi tu? Ii ceri adresa si zici ca ea nu poate veni, si te-a trimis pe tine.

| PufuPufuPufulety a răspuns:

Pai...
1.Ai putea sa îi spui ca mama sau tatăl tău te-au pedepsit
2.Ai febra
3.Trebuie sa faci curățenie în camera ta
4. Ai de învățat
5.Au venit niște musafiri și mama ta nu te lasă să pleci.
6.Ai tai au treaba cu tine.