| pynnk a întrebat:

Buna:* vreau si eu un sfat plss:*praying am 1.70 si 56 de kg la 16 anisad. crd ca este bine la varsta measad burtika nu am dar am picioarele groasesad as vrea sa slabesc repedesad vine vara si nacrying multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Alearga,bicicleta la sala.Papa Salata Verde cu orice mancare merge,e foarte buna de slabit,te ajuta foarte mult,sari coarda,fa-i ceva care implica miscari din picioare,karate orice,doar sa epuizezi picioarele, cu mancatu nu-i problema poti manca normal. Iaurturi.Ce sa-ti mai zic, sportul e baza in toatea.Salut si Vezi ce faci!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

- fa sport
- nu manca dulciuri
- daca poti, NU manca deloc la cina.

| memekiki a răspuns:

Bea multa apa inainte de masa si apoi porneste la alergat, fa-ti un program de mancat si respectal cu strictete...fa mullt sport cu picioarele si fa plimbari lungi.te vor ajutabig grin suscess

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Esti cu capu ma.hai sa te vad alergand.ce grasa esti la picioare?! esti batoza.rolling on the floorte-apuca des chestiile astea?! sau doar cand vezi soarele pe cer.ia linisteste-te ca nu esti grasa.doar ti s-a umflat un neuron.rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat