| danaalexandra00 a întrebat:

Am picioarele deasupra genunghiului foarte groase si nu stiu cum sa slabesc...nu vreau sa slabesc foarte repede, in timp dar sa dea rezultate. funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Intra pw www.taebospecial.ro, da click pe " taebo pentru acasa" si gasesti acolo exercitii " pentru picioare de diva".
Sunt foarte bune, daca le practici in fiecare zi.
Numai bine.

| Teiu a răspuns:

Cauta pe internet Callanetics. E un video. Sunt exercitii foarte bune de tonifiere a corpului ce au efecte vizibile in 3 saptamana daca faci de 2-3 ori pe saptamana

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro