| alexa_3497 a întrebat:

Buna vreau un raspuns sincer imi place de cumnatul meu e bine sau nu ce sa fac crying(

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Nu e binehappy dar...nu se stie niciodatahappy. Dragostea apare si nu te intreaba de unde sa vina.Depinde de varsta ta, de relatia pe care o ai cu sora ta(daca de sotul ei esti indragostita). Nu e bine sa destrami familii, dar nu se stie niciodatawinking. Poti sa'mi lasi un msj privat cu varsta ta, te rog?happy

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumnatul a rămas singurul bărbat de pe faţa pământului?
Nu este bine să investeşti sentimente într-o astfel de situaţie.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e sotul surorii tale si nu fratele cumnatului, atunci stai in banca ta si nu mai visa la stele!

Nu e normal sa ''ravnesti'' la bunul altuia, d-apoi la al surorii tale!

In lume sunt miliarde de barbati, alege din restul de 3, 999, 999, 999 de variante!

| Rayyy a răspuns:

Evident ca nu este bine!
OK, inteleg, uneori sentimentele nu tin cont de relatiile de rudenie, sau mai stiu eu, de varsta, insa ratiunea nu iti spune nimic?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Normal ca nu e binestraight face
stai in banca ta si nu face vreo prostie care te-ar afecta toata viata
in lume mai sunt si alti baieti, nu numai cumnatul tau.

| thereforyou a răspuns:

Nu e bine, cum sa fie bine? Daca faci ceva, cacatul asta iti va afecta toata viata, vrei sa fi o spargatoare de familii si o penala? Stai pe fundul tau.

| Baby a răspuns:

E foarte bine scumpo. De fratetu nu te-ai indragostit inca (Daca ai unu)
Tot ce urmeaza e sa te culci cu el si sa te dea ai tai afara din casa si cred ca o sa te simti implinita.
TREZESTE-TE

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nuuuuuuuu e bine ar trebui sa te gandesti ca el nu este un oarecare ci cumnatul tau deci daca faci vreo greseala distrugi mult mai mult decat o relatie e si sora ta la misloc gandeste-te la binele ei, nu te lua dupa emisiunile tampite de la televizor sau din filme acolo totul e fictiune, eu zic ca sunt o gramada de baieti pe lume de ce sa vrei tocmai pe cel al surori tale.NU FA O PROSTIE pe care sa o regreti apoi si inca ceva foarte important ai grija sa nu ii arati lui ca iti place de el deoarece se stie ca barbati 99% gandesc cu alceva nu cu inima in asfel de situati s-ar putea sa te foloseasca apoi sa se intoarca la sora ta stind ca nu ii vei spune nimic surori tale deoarece si tu ai fost de acord sa fie ceva intre voi, paza buna pazeste primejdia rea. sper sa revi peste ceva timp si sa ne spui ca pasiunea pentru cumnatul tau sa dus.bafta pa-pa

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Evelynne am si eu o intrebare pentru tine in caz ca ai vreo sora sau daca nu ai poate o prietena foarte buna cu care te intelegi bine va spuneti detoate si ai incredere in ea, cum te-ai siti ca tu sa ai o relatie cu un barbat sa te intelegi bine sa fi fericita si prietena ta foarte buna sau sora in caz ca ai sa til sufle si explicatia ei sa fie:nu sti niciodata de unde apare dragostea ei bine tocmai de la al tau a vanit in cazul meu ghinion!laughing sa fim seriosi gandeste inainte sa dai asfel de raspunsuri si incearca sa te pui in situatie cat de cat, eu nu raspund la intrebari decat atunci cand pot sa ma pun in acea situatie altfel stau in banca mea nu imi dau cu parerea asa usor, deoarece un raspuns dat aiurea poate fi luat in considerare drept un sfat bun si asfel se distruge o relatie poate frumoasa si de lunga durata.imi pare foarte rau ca exista femei care cred ca fericirea trebuie cladita pe tristetia altora si mai ales pe tristetia propriei surori!

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu e bine, stai linistita mai sunt si alti baietibig grin

| aliyna a răspuns:

Nu e bine, dar uneori nu te poti impotrivi sentimentelor. Cel mai bine ar fi sa-l eviti si sa incerci sa-l uiti, pentru ca sigur nu-ti doresti sa destrami o familie.

| Rooby a răspuns:

E bine bvlaughing

| IoanaSalvatore a răspuns:

E si mai grav rolling on the floor)))) fratele sotului tau laughing)

wake up rolling on the floor))

| roby96 a răspuns:

Ce spui tu acolo e nebunie curata...

| alexa_3497 explică:

Buna sa va mai spun ceva nu e barbatul surori mele e fratele sotului meu si cred ca si lui i place putin de mine pentru ca am vazut cum ma priveste ma dispera nu stiu ce sa fac crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bine findca nu e corect trebuie sa l uiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa uiti, sa faci orice altceva dar sa nu te dai la cumnatul tau, o sa iti distrugi relatia cu familia, etc. Chiar a ramas ultimul barbat de pe lume?
Daca faci asa ceva inseamna ca nu ai dragoste fata de sora ta, ca nu iti pasa deloc de ea. TREZIREA.

| DrMeow a răspuns:

Nu e bine... miroase a tenelovela

| martha_5155 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti spun dar am o amica ce de mai bine de un an si-o trage cu fratele sotului.In cazul ei, se pare ca nimic n-o sa-i duca la certuri intrucat atat sotul cat si fratele lui sunt cam tantalai.