| kevin1399 a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti ce emisiune va place! dau funda pentru cel mai sincer raspuns!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu prea am timp de emisiuni sa vad asa ca nu am favorita

14 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Mi se pare foarte amuzant, dar si educativ showul "Mythbusters" de pe Discovery.
foarte interesante sunt si documentarele lui Bear Grylls, "Ultimate Survival" si "Worst Case Scenario" tot pe discovery

| Romancutza a răspuns:

Cronica Carcotasilor 4ever, pentru ca ma amuz atat de mult, sunt cei mai tari. Tie?

| Melody a răspuns:

Schimb de mame.

| freehugs a răspuns:

Pai imi plac mai multe
miss fata de la tara
happy hour
cronica carcotasilor
tie?

| mikella a răspuns:

Mie imi plac filmele turcesti de pe kanal d inclusiv nora pentru mama altceva... mai nimic

| bestialu96 a răspuns:

Neata Cu Razvan & Dani, DDDan diaconescu direct(panarama de raslaughing, Plasa De Stele, Te pui cu blondele? si cam atatbig grin

| nicusor19 a răspuns:

Imi place tot ce este despre viata, stiinta si descoperirihappy

| SilverEyes a răspuns:

Ce emisiune imi place? Simcer nici una. Marea majoritate nu fac decat sa dea viata barfelor despre persoane mondene, sau sa nu vina cu alta tema decat ce album a mai scos, unde s-a mutat, etc., iar restul promoveaza inselaciunea, infidelitatea si prostia.

| pipik a răspuns:

Imi place "FAta lui tata" desii stiu ca ii regizata si culmea au niste cazuri cu traficanti de droguri si numa din astea (pana amu nici o fata nu o fost cuminte, culmea) si ma mai rad laughing

| usernamealy a răspuns:

Intalnire pe intuneric:p chiar daca s/a terminat

| usernamealy a răspuns:

Te vreau langa mine si pariu cu frica de pe sport.ro

| ank a răspuns:

Next Diva dupa euforia tv :d

| Boinx a răspuns:

Hmm. emisiunea taboo de pe discovery e geniala! Nu cred ca te poti plictisi vreodata uitandu-te la ea si de asemenea fear factor de pe sport.ro mi se pare foarte tare.Merita vazute!:X

| BeBeLiCiOuS a răspuns:

SchimB de MaMe b-)