| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va povestesc cv, si sa va intreb ce parere aveti. eu sunt Y.
Prietena mea cea mai buna(X) s a mutat pe langa Piata 7 Noiembrie, pe la case pe acolo. Si acolo seara iese pe afara si iese si un baiat(T). Si am mers si eu intr o zi acolo, si nu prea am vorbit cu el atunci, pentru ca venise o alta prietena a mea(I) si statea mai mult cu ea pentru ca erau vechi prieteni si parinti lor se cunosteau. De cand am mers eu atunci, el a cam intrebat de mine gen' Da, auzi X, Y cand mai vine pe aici?'. si X mi a zis ca el tot intrebare de mine, si am mers pentru a 2 a oara, si seara nu a mai iesit. Am plecat, si acum o saptamana I a mers la el acasa, cu parinti, si suna o alta fata sa vada daca ei ies afara, si T face la I' auzi, da Y e la X? iese >afara?: si I ' nu stiu.' si T'pai sun o, sau dami numarul ei de telefon' si I'nu pentru ca nu stiu daca vrea'
Dc tot intreaba de mine?
multumesc mult
funda:X

4 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Cel mai probabil e interesat de tine.Eu cred ca te place.Tu simti la fel? Daca da, nimic mai frumos! Incearca sa ii arati ca e reciproc, discutati si incepeti sa va apropiati. Poate lucrurile vor evolua in favoarea voastra.
Daca ti se pare ca e inutil si nu vrei sa il chinui mai mult, nu il refuza direct.Arata-i discret ca nu esti interesata, incearca sa adopti o atitudine cat de cat rece. Daca decide sa isi marturiseasca sentimentele, explica-i delicat ceea ce simti.

| Fragolita a răspuns:

Te place. dar ai grija cu " I " ca parca nu ar vrea sa se lgea ceva intre voi dupa cum vorbeste.:*

| Pufffx a răspuns:

Pai cred ca te placehappySau te considera de treaba si se distreaza cu tine, poate aveti lucruri in comun incearca sa vorbesti mai mult cu el poate o sa va imprieteniti mai bine
Succes!kiss

| ELENA88888888 a răspuns:

Pai ori te place ori se distreaza bine cu tine; adica poate pari o fata interesanta...da ce complicat ai formulat tot x si y acolo m-am incurcatlaughing