| OliviaLove a întrebat:

love struck
Imi place mult de un baiat love struck dar nu stiu daca ma place si el. adica el e genul care se da la mai multe odata si alea care ii sunt intipatice le spune in fata.
Ma rog, azi am iesit cu el si cu alte fete afara si se comporta foarte dragut cu mine. sau cel putin asa mi se parea mie. Si se uita foarte des in ochii mei >8-
Nu prea am vorbit mare lucru, doar imi mai dadea dreptate la unele prostii pe care le ziceam laughing
La plecare am plecat toti odata si cand am ajuns la scara i-am pupat pe toti pe obraz inclusiv pe el, si el statea asa adica nu ma pupa. si i-am zis " Aaa, bine tu nu ma pupi nu? " si eram pe picior de plecare, cand ma intoarce si zice " Vino maa big hug " si m-a pupat pe ambi obraji si m-a imbratisat love struck si de atunci numai la el ma gandesc day dreaming.
Imi doresc foarte mult sa fim impreuna love struck Niste sfaturi? Sau poate ar trebui sa las timpul sa-si faca treaba?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine lasă timpul să-ți fie prieten, se cam uită după toate și concurența este mare.
Fii stăpână pe tine.
Pa, pa.

| OliviaLove explică (pentru Legiuitoarea):

Bine zis. Dar ma mai gandesc daca sa-ti dau funda sau nu :3

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kidsXXL a răspuns:

Incearca sa te dai si tu la el, dar nu obsesiv, ca il sperii.Si sa ii ocazional. Funda?

| RKFloryyST a răspuns:

Ce dragutttt:X:X:X

| OliviaLove explică (pentru RKFloryyST):

Stiu nu? puppy dog eyes love struck De asta nu mi-l pot scoate din capp. Pff cred ca m-am indragostitttlove struck

| razvanpatru27 a răspuns:

Sti ce trebuie facut sa stay cu ochi pe el daca zici ca e cu ochii dupa mai multe odata sigur se va mai da si la altele. Doamne ce nu-i suport pe baietii astia care sunt cu 3-4 fete odata niste misogini nesimtiti!:@

| OliviaLove explică (pentru razvanpatru27):

Nici eu nu-i suport, nu e cu mai multe odata dar se da la mai multe. si apoi alege una thinking Oricum mersii :*