| Nyuh a întrebat:

Buna xD
Imi place de un baiat si suntem si intr-un fel impreuna, dar de la o vreme mi'e frica mereu sa nu se desparta de mine laughing
Deci, cand ne vedem la scoala mi'e frica mereu cand vrea sa stea de vorba cu mine ca sa nu'mi spuna ceva nasol, tot timpu' il intreb daca mai suntem impreuna si chestii de genu XD. Deci e penibil, stiu ca sunt enervanta si ca il stresez dar am mereu teama asta.

Ce sa fac ca sa scap de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| sandra2012 a răspuns:

Nu il mai intreba. Baietilor le plac fetele mai sigure pe ele, care stiu ce vor. Din contra, poarta-te dragastos cu el, sunteti impreuna doar nu? Te va lasa daca continui cu aceasta atitudine si nu e bine. Incearca sa fi putin mai indiferenta, dar nu exagera. Nu il mai intreba mereu daca mai sunteti impreuna, se va plictisi la un moment dat. Si pana la urma urmei, esti asa urata de tot ti-e teama ca te va lasa? Nu mai face asa, fi sigura pe tine si poarta-te ca si cum e ceva cat se poate de normal ca el sa fie al tau.Cucereste-l, nu il indeparta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca gandesti asa o sa te lase, asa ca fii optimista si treaba o sa mearga bine.

| gabitzuk a răspuns:

Cum sa-l intrebi asa ceva?straight face pai u nu iti dai seama? daca va sarutati, dca va tineti de mine...sunteti impreuna! fi sigura pe tine!

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai nu`i da motive sa fie gelos stii la ce ma refebig grinSi ca sa scapi de asta.Pai ai incredere int tine si fii sigura pe tinebig grinDaca are sa-ti spuna ceva cu siguranta nu va fi asa calm.nu?
Succes:*

| sweetgirl21 a răspuns:

Asta porneste de la increderea in propria persoana. din moment ce el nu ti-a dat motive sa crezi asta, bucura-te de relatie si nu mai trai in umbra neincrederii